Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek reménykedni, hogy nem...

Merjek reménykedni, hogy nem fals pozitív?

Figyelt kérdés

Volt már halvány pozitív tesztem, de pár nap késéssel megjött. Most a 26. napon teszteltem a lenti a reggeli, a fenti a délutáni. Időn belül volt mindkettő.

[link]


2013. jan. 25. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szerintem nem is olyan halvány.
2013. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a fenti már egyáltalán nem halvány, emelkedik szépen a hcg szint. Ha van türelmed, 2 nap múlva csináld csak meg a következő tesztet, azon ennél is erősebb lesz a csík. Szorítok!!!
2013. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt, a szorítást meg főleg! :)

Nem tudom, kibirok e 2 napot!

Félek, hogy megint meg fog jönni. :(

2013. jan. 25. 16:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó, akkor csak holnapután reggelig várj, az már csak másfél nap. ;) Ne stresszelj, bár könnyen beszélek, én is így számoltam az órákat a következő tesztig.... Most már 2 és fél éves az én kis halovány csíkocskám. :)
2013. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
Te bizony babát vársz. Gratulálok :-)
2013. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Valahogy csak kibirom! :)

Az én első ennél joval halványabb, inkább csak odaképzelt csíkocskám 21 hónapos. Nem tudom, most miért vagyok ilyen türelmetlen! :)

2013. jan. 25. 16:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi volt 4 tesztem,mindegyik egy kicsit erősebb volt az előzőnél.Gratulálok de csak halkan,mert én 4 pozi teszt után vérezni kezdtem és mire orvoshoz mentem,semmi jele sem volt a babának.
2013. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én is ettől félek! Sajnos nem ez lenne az első, hogy pozitív teszt után megjön.

2013. jan. 25. 17:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked kérdező,várom a következő teszted.De szerintem ez elég erős babához,halkan gratulálok:)
2013. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Drukkolok én is! A felsőn jól kivehető a 2. csík!

Azóta teszteltél?

2013. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!