Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá, hogy fals...

Van esély rá, hogy fals pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés

Ma csináltam 25ös érzékenységű tesztet délutáni vizeletből, és a kontrollcsík még ki sem jött, ugye az a második, a terhességet jelző csík már erősen látszott is.

Mikor kijött a kontrollcsík, már egyforma erős volt az eslő csíkkal.

Szóval nagyjából 10 másodperc alatt kijött a csík, nagyon erősen.

Előfordulhat attól még így is, hogy fals pozitív? Vagy örülhetek?



2012. nov. 8. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

10000%, hogy orulhetsz:)

Nekem az elso tesztemen olyan halvany volt a csik, hogy alig latszott, megis baba van:)

Gratulalok kismama!


34 hetes kismami

2012. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez a GYK többek közt arra jó, h mindig tanul az ember. Itt írták többen, h elméletileg a kontollcsíknak kéne előbb megjelenni, de van h nem lép olyan gyorsan reakcióba, mint a teszt-csík. Az a lényeg, h akkor jó a teszt, ha tesztcsík után azért a kontroll is kijön, mert az kétvonalas, pozitívnak minősül....:)
2012. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem örülhetsz :) Gratulálok!!
2012. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. két csík van, de azért jött ki előbb a tesztcsík, mert el sem érte még az átázás a konrollcsíkot, már ott volt a csík
2012. nov. 8. 16:19
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nekem az első terhességemnél így volt, a végeredmény egy egy éves rosszcsont. A másodiknál (néhány napja) pedig pont fordítva jöttek a csíkok. Nem hiszem, hogy számít a megjelenésük, csak az, hogy pár perc múlva hány csík van a teszten. Szóval szerintem örülhetsz. Gratulálok! :)
2012. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor örülök :) de 100%-osan majd akkor ha dokinál is jártam. mikor érdemes elmenni? azt mondja mindenki, 8 hetes koráig nem sok értelme van.
2012. nov. 8. 16:21
 7/13 A kérdező kommentje:
kedves első és ötös, én is gratulálok nektek.
2012. nov. 8. 16:22
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 5. valaszolo. Veletlenul lepontoztalak:( erintokepernyos tablagepen vagyok es veletlenul ranyomtaj:( ne haragudj, nem szandekos volt. :(

1. valaszolo voltam.

2012. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem örülhetsz,nekem is így volt.:)

Én hat hetesen voltam uh-n először,jó volt:)

39hkm

2012. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

1.-nek: Aranyos vagy, hogy szóltál. Semmi gond! :)

A kérdezőnek pedig köszönöm! Én a nyolcadik héten tervezek menni, ami nekem nov. 28. ekkorra a férjem már kért szabadnapot, mert más ügyben is kell kontrollra mennem. Azt még nem tudom, hogy hogy bírom ki addig... :D

2012. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!