Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja mindjárt megjön...

Pár napja mindjárt megjön érzésem van és nagyon fájnak a melleim. Fürdés óta már folyik is belőle valami. Ez lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Ma van a 25.napom, a mensim mindig napra pontosan a 29.napon szokott megjönni. Mensi előtt néha szokott fájni a mellem, de ez most más érzés. Néha megkeményedik, és iszonyatosan fáj ha hozzá érek.Fürdés után megnyomkodtam az egyik cicimet, és jött is belőle valami. Ez a terhesség jele? Vagy csak már annyira vágyok a babára, hogy pszihés a dolog?
2008. jún. 2. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Korai még ilyenkor bármit is érezni... Ha a (nem) várt menstruácó késik (nem jön meg), akkor tesztelj reggeli első vizeletből, az mutatja a legbiztosabb eredmény! Szurkolok!
2008. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Korai még ilyenkor bármit is érezni... Ha a (nem) várt menstruácó késik (nem jön meg), akkor tesztelj reggeli első vizeletből, az mutatja a legbiztosabb eredményt! Szurkolok!
2008. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Én drukkolok neked!

Viszont a cicidet ne nypmkodd, lehet baba nélkül is váladék, mondjuk hormonális zűrzavar miatt, de akkor is tilos nyomkodni! Szerintem nagyon korai lenne, hogy előtejről gondolkodj (nekem pl sosem volt)de bármi is legyen nem bántsd! Ha megjönne akkor is menj orvoshoz és mondd el neki hogy mit tapasztaltál, ez semmiképp nem "normális" dolog.

Sok sikert

2008. jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!