Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mastodynon cseppek segítettek...

Mastodynon cseppek segítettek valakinek? Pcos vagyok, babát szeretnék.

Figyelt kérdés
Jelenleg nem is a baba a cél (bár kibújnánk a bőrünkből örömünkben), hanem a ciklusom rendezése. Szedtem már Hormeel S cseppet is, kb. négy hónapra rendbe tette a ciklusomat, de már ez a második hónap, hogy nem akar rendesen megjönni, csak csipp-csöpp a mensim. Sajnos, peteérés sincs. Babás biztosan nem vagyok.
2009. aug. 31. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Mastodynon cseppeket a tejem elapasztására szedtem, és két hónap múlva már nem is volt tejcsim. 4 éves volt a lányom, mikor még mindig bőven volt minkét mellemben tej, ezért volt szükség a cseppekre. Aztán közben rólam is kiderült, hogy PCOS vok, szerencsére nem borult fel a mensim, de a baba nálunk sem jön lassan 4 éve. :( Nem tudom, hogy ebben segít-e a Mastodynon. Nő doki mit mondott neked?
2009. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idézem: Általában magától is rendbe szokott jönni (kb. másfél éve tart ez az állapot), nem kell aggódni. A hormonjaim tavasszal rendben voltak, de addig nem ad semmilyen stimuláló vagy hormon bogyit, amíg a párom nem volt "népszámláláson". A kórházban viszont csak szeptembertől kapunk időpontot, most ezen vagyunk.
2009. aug. 31. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom, nem jó mindenféle gyógyszert össze-vissza szedni, de a metforminról sok jót hallottam. Nekem a körzetim felírta miután elmondtam, hogy pcos-m van. Első hónapban meg is hozta a mensimet, de utána már nem, viszont sokaknak segít rendezni a mensijét és peteérésük is lesz. Elsősorban azoknak írják fel, akiknek baj van a cukrukkal, inzulinszintjükkel, de egy próbát megér. A barátnőm is mióta szedi, van ciklusa. Bocs, hogy igazából nem a kérdésedre válaszoltam, de hátha ez is segít. Sok sikert!

2009. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden válasznak örülök! :)

A Metforminról már hallottam én is, de egyelőre a cukorbetegeknek való diétát alkalmazom, mert sajnos a cukoreredményem nem volt túl jó. Most marad a Mastodynon, hátha segít, aztán meglátom, mit mond a doki a jövő hónapban.

De még szívesen veszem a válaszokat! :)

2009. aug. 31. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Pcos vagyok. Nekem nem volt mensim miután abbahagytam a gyógyszert, és így derült ki. Azóta már túl vagyunk a Hsg-n, laparoszkópiás műtéten, sperma vizsgálaton... és azóta se semmi. 4 hónap alatt kétszer menstruáltam. Ne törődj bele, hogy magától rendbejön. Nem! Legalábbis nagyon ritkán esik vki spontán így teherbe. Remélem neked azért találnak vmi megoldást!
2009. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is így derült ki... :(

Pont ezért kezdtem el a cseppeket szedni, mert nem várhatok a dokira!

Sajnos, ez az év anyagiakban nem volt a legjobb, és nem tudtam volna kifizetni az orvost, de azért tényleg nem állapot, hogy kb. négy havonta volt mensim.

De legalább valami történik a cseppek hatására.

Remélem, hogy feléd is hamarosan látogat a gólya!:)

2009. aug. 31. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg, olvasgasd a honlapot. Nekem is PCOS-em van, nem is volt gondom az inzulinommmal, kaptam metformint, és 6 hónap múlva állapotos lettem.

Egyébként sok tévhit van ezzel kapcsolatban.

2009. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!