Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a baj velem? Miért nem jön...

Mi a baj velem? Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, és azt hittem, most sikerült! Február végén hagytam abba a gyógyszert. Az első ciklusban 36 napra jött meg, a másodikban 29 napra, most viszont a 39. napon, semmi jele, hogy meg akarna jönni, sőt!

Szédülés, szurkál a hasam, és délutánra a hőmérsékletem mindig 37 fölötti. Most este azonban teszteltem, és semmi....Lehet az, hogy a tesz (Claerblue)nem mutatja még ki? Ezt a tesztet elvileg azzal hirdetik, hogy már a menzesz előtt kimutatja a terhességet.

Vagy a gyógyszer abbahagyása okozhatja ezt? De akkor miért szúr a hasim, miért magas a hőm? Olyan csalódott vagyok, segítsetek!


2008. jún. 2. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm...Szerinted én három pozitív teszt után megjött.Olyan fura dolgok vannak a tied is ennyém is én csak akkor merek már örülni ha meghallom a szívhangját!Remélem hamarosan gratulálhatok!!!
2008. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
harmonet tablettátszedtemés kétévig nem jött meg normálisan utána, de lehetsz bbás csak még alacsony a hcg, azt pedig lehet a clearblue sem mutatja. Nem kell 2000 ft-os tesztet venni. inkább várj és az olcsóbb ugyanúgy megmutatja hogy mi van. Ha nem lesz semmi akkor is menj orvoshoz és szólj hogy vizsgáljon ki, de gyógyszeres kezelést csak 1,5 év sikertelenség után adnak..addig nektek kell próbálkozni. Hátha
2008. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből KELL tesztelni, a délutáni teszt becsaphat...
2008. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a szülinapom, holnap reggel akartam megcsinálni, de nem bírtam ki, és milyen jó: biztosra vettem, hogy + lesz, és a holnapi napom odalett volna! Így az éjjel még túlteszem magam rajta, de a legközelebbit reggel fogom elvégezni.
2008. jún. 2. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van teszted, akkor csináljad meg holnap reggel! Remélem babás szülinapod lesz!:)
2008. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs tartalék tesztem, de nem is baj: ha ma du. nem mutatta ki, holnap reggel sem tenné, szerintem. Majd egy hét múlva, ha addig sem jön meg.
2008. jún. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!