Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 napja kesik a mensim. A...

15 napja kesik a mensim. A melleim rettenetesen fajnak. Nagyon faradt vagyok. Es a szemeim is nagyon fajnak. Lehet babuci?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet! Az tutira kimutatja már, ha terhes vagy!
2008. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A reggeli elso teszt az tuti?
2008. jún. 2. 16:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok lehet baba a dologban?Van meg esely h.megjon a mensi[amit nem varok]?
2008. jún. 2. 16:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Legyszi segitsetek.Faj a derkam is.Mar a reggeli teszt ki kell hogy mutassa?KOSZI.
2008. jún. 2. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, holnap reggel első vizeletből tesztelj. Nagyon baba gyanús vagy :-)

Sok sikert!

2008. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.Most ha meg napkozben tesztelek akkor meg nem mutatja ki,ugye?
2008. jún. 2. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenképp kimutatja a holnap reggeli teszt, de ha 15 napja késik lehet hogy mármost is kimutatná, csak egykétórát ne igyál és ne pisilj előtte. ha terhesség akkor ennyi idő múlva már este is mutatja a tesz, de a reggeli az tuti. írj mi volt ha megcsinálod!
2008. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
O.k Reggel megcsinalom es majd megirom a valaszt.Te amugy szemelyesen mit gondolsz?Nagyon felek es izgulok.
2008. jún. 2. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Csináld meg ma már tuti várandós vagy,minek várnál reggelig?Én nem bírnám ki de még 15 napot sem le a kalappal!!!Ja és gratulálok nektek kellemes baba várást!
2008. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!