Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Hétfőre nem...

Mit tegyek? Hétfőre nem vártam, kedden csináltam tesztet, negatív lett. Ettől függetlenül a melleim folyamatosan nőnek, rettenetesen feszült vagyok.

Figyelt kérdés

Folyamatosan aludnék,de hiába alszom pl délután egy-egy órát,olyan,mintha le sem feküdtem volna,akkor is álmos vagyok..A pulzusom nagyon magas,ezerrel ver a szívem.Mit tegyek?Több tesztet nem csinálok.Elegem van a tesztekből!

A menszesznek semmi előjele,és néha hányingerem van.


2008. nov. 2. 10:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyan személyek válaszait várom,akik hasonló cipőben járnak/jártak.És akik szintén nem bíznak a tesztekben,és elegük van belőlük..
2008. nov. 2. 10:31
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem fogsz velem egyetérteni, de akkor is csak azt tudom javasolni, mivel a tüneteid javarészt utalnak terhességre, hogy tesztelj...ha másnak kimutatja neked miért ne tenné..gondolod, hogy csak nálad nem működik? Nem kell drágát venni.

Lehet hogy a keddi tesztelésnél még nem volt elegendő HCG a szervezetedben amit a teszted érzékelni tudott, de mára, vagy holnapra már kell lennie annyinak, hogy megfelelően értékelhető legyen a teszt is..

Máshogy nem fog kiderülni, hacsak nem mész orvosi vizsgálatra, de ott csak a jövő héten, de lehet hogy csak utána tudják megállapítani.

Egyébként a dokinál fény derülhet egyéb problémára is, ha netán nem baba lenne, de nekem ilyen tünetekkel már erős pozitív tesztem volt.

Drukkolok!

2008. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs velem probléma,2 hete voltam uh-n,nincs ciszta.Kb.3 hete lett meg a vérképem,az is normális,tehát se hormonális,se semmilyen problmám nincs.

Nem azt mondtam,hogy nálam nem működik a teszt,hanem hogy útálom!És azért,mert most negatív lett,csinálok pár nap múlva,és ha akkor is negatív,akkor jön az,hogy:Ne törődjek vele,hányszor előfordult,hogy valaki terhes volt,és csak ennyi meg ennyi hetesen mutatta ki,bla bla.

Magyarul feleslegesen álomba ringatom magam,mint már sokszor,és a vége úgyis mindig ugyanaz,amit megmomdott a dokim is:Ha terhes valaki,a teszt kimutatja!Ennyi.

2008. nov. 2. 10:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem voltam ilyen helyzetbe mint te, de azért írok neked valamit.

A barátnőmnek ötször volt negatív tesztje, pedig terhes volt! Azóta már 7 éves a kisfia!

Úgyhogy szerintem várj még pár napot, és tesztelj újra. Nem tudom milyen teszteket szoktál venni, nekem a Gábriel még nem hazudott.

Sok sikert, és kitartást kívánok neked.

2008. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok és ha nega lenne a mai teszted azt mondanám,hogy nincs terhesség, de én 2,5 év után lettem terhes, addig minden teszt értelemszerüen nega lett..és amikor sikerült akkor is csak a nem várt utáni napra 4 nappal későbbi lett pozitív az első nem..szóval ezért mondtam hogy próbáld ki .

A dokit pedig arra gondoltam,hogy uh-val meg tudja állapítani a terhességet, ha nincs más megállapítani való, de addig nem ad papírt a tényéről amíg nincs szívhang az pedig kb 5-6 hetesen lesz.

De te tudod mit csinálsz most , csak akkor nem értem miért kérdezted..aki pedig egy cipőben jár veled valószínű pont olyan tanácstalan mint te.

2008. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak üzenem,hogy nem a tanácstalan "cipősöknek" a véleményét várom,hanem akiknek már megoldódott a dolog,érted?Arra vagyok kíváncsi,hogy nekik hogy alakult.

Előző válaszoló: Én is Gabrielt használtam,és nega lett.És látod pont ez a problémám,hogy mindig azok írnak,akiknek ismerősük,barátnőjük,stb..De soha nem hallottam még olyant,hogy Igen,ez Velem fordult elő.Érted?Ez olyan legendaszerű..

De azért köszönöm a válaszokat.

2008. nov. 2. 11:31
 7/12 anonim ***** válasza:
szia én múlt hónapban voltam így mint te minden terhességi tünetem megvolt tán több pénzt költöttem tesztre mint kajára aztán nem lett semmi 5nap késés után megjött talán várj egy pár napot és menj el vérvizsgálatra az biztosan nem fog becsapni mint a teszt!puszi E.
2008. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, én pontosan ebben a cipőben jártam. Mensi kimaradása utáni reggelen csináltam egy tesztet, negatív lett. Minden porcikámban éreztem, hogy terhes vagyok, nagyot csalódtam. Aztán elkezdtem gondolkodni.

9-peteérés 19-beágyazódás 29-pozitív teszt???? 29én csináltam egy új tesztet- POZITÍV! Nagyon drukkolok!

2008. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tehát az első tesztet kimaradt utáni első napon csináltad,de a másodikat mikor?Hány nap telt el?
2008. nov. 2. 15:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Pontosan 5 nappal később!
2008. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!