Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól mérem a hőmet? Hónajban...

Jól mérem a hőmet? Hónajban szoktam, de nem vagyok benne biztos, hogy jó ott.

Figyelt kérdés
A ciklusom 12. napjától keztem el mérni. Az átlag 36,6. Egyik nap 36,4 volt utána 36,8, majd megint 36,4, és végül vissza ugrott 36,6-ra. Amikor 36,8-at mutatott akkor 9-kor mértem felkelés előtt, de máskor 6-kor szoktam. Szerintetek a későbbi időpont befolyásolta a hőmet? Mert jele nem igazán volt a pé-nek, csak az a hőemelkedés.
2008. jún. 2. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hónaljban kezdtem, de összevissza volt. Nem is találtam még peteérésre utaló hőt se. Így áttértem a szájban nyelv alatt való mérésre. Az bevált. Mindig reggel felkelés előtt nézd.5 percig elég. A menzesz első napjától nézd végig. és vezesd valahol.pl a ciklus.hu-n. Látni fogod majd egy idő után a görbédből hogy mikor van a pé.

ciklus első felében alacsony a hő(nekem 36,3-36,4)de ez változó egyénenként. Majd a pé napján leesik(36,2)ekkor tojásfehérje szerű nyákom is van.Ezt könnyen észreveheted.majd a pé után megemelkedik és már jó pár tized fokkal magasabb lesz mint a ciklus első felében(nekem 36,8-37).Ez így is marad a mensiig. Ha esni kezd sajna megjön. Ha nem és mensi sincs akkor lehet reménykedni...

Remélem tudtam segíteni

2008. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszi!
2008. jún. 2. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!