Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy minden sex-nél...

Normális hogy minden sex-nél a gyerekfoganásra gondolok?

Figyelt kérdés

még csak pár hete hagytam abba a gyógyszert, és úgy vagyunk vele jöhet de nem eröszakkal. szóval abbahagytam a gyógyszert aztán majd lessz ami lesz.(max 1 év múlva kezdünk el aggodni ha nem lesz baba) de mindig arra gondolok. sex közben is mindig eszembe jut hogy na majd most. pedig nem akarom ilyen nagyon, vagy is azt akarom hogy ne gondoljak rá. nem is fogok tesztelni csak ha már nagyon esetleg tüneteket érzek. de miért gondolok állandóan a babára? elmegyek egy bolt mellett és már azon gondolkodom melyiket venném meg (eddig mindig az unokaöcsémre meg hugimra gondoltam egyböl mikor gyerek cuccot láttam).

aki nagyon akarja a babát sokkal nehezebb teherbe esnie, ezért nem akarok ennyire bele bolondulni.

ez természetes?


2008. jún. 2. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, mint te. szerintem teljesen normális. én legalábbis ezzel nyugtatom magam. :)
2008. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesnek természetes, mert szerintem akik babát szeretnének, azok közül szinte mindenki erre gondol. Aki nem az vagy nem akar még babát vagy hazudik.
2008. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek,én is nagyon sokat gondolok rá!!!! :o)
2008. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is így kezdtük,hogy majd jön ha akar nem görcsölünk rá aztán én is állandóan ő rá gondolok tervezgetek sajna a mensi elött már rögtön tesztelek pedig azt is megbeszéltem magammal,hogy csak ha késik de nem...Még csak fél éve csináljuk de ritkán most turbóra váltok!!!:o)
2008. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Termeszetes, es nem igaz hogy nehezebben lehet teherbe esni ha valaki nagyon akarja es aggodik hogy mikor lessz mar baba!En 4 evig nem vedekeztem(tunk) es ugy gondoltam ha jon akkor jonni fog,es nem sikerult, a vegen mar nagyon akartam de nem sikerult,januartol masik parom van es nagyon akartam tole babat az elso alkalom utan is kerestem a jeleket, a vecere meg olyan felve mentem hogy nehogy megjojjon,akkor meg megjott de utoljara!most 15 hetes vagyok.
2008. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az elöttem szólókkal, mert mikor elkezdtünk próbálkozni, a babára gondoltam nagyon közben, és be is jött :)))

Szokták mondani hogy a gondolatnak teremtő ereje van.

Sok sikert!

2008. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak ugye az is igaz hogy sok embernek azért nem lehet mert annyira görcsösen akarja. az orvosok semmi bajt nem találnak, és mikor örökbe fogadnak pár hónapon belül teherbe esik a nö.´és ez bizonyítottan a görcsösen akarásmiatt van.
2008. jún. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!