Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a mensim, vagy a baba jele?

Ez a mensim, vagy a baba jele?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál.Csak rákszűrést vett,és azt mondták hogy egy hét múlva lesz kész az eredmény.A terhességről nem mondott semmit,de én se szóltam neki,mert én se vagyok benne biztos.Viszont már lassan 3hete nem védekezünk,csak vigyázunk,amennyire sikerült.Peteréréskor is együtt voltunk.A mensimnek jövőhéten kéne jelentkeznie.Kb 2 napja fájnak a melleim,és ma nagyon feszült,és ingerült vagyok.Ja meg nagyon kivánós.Ez mind mitől van? Attól hogy megfog jönni,vagy ez már a terhesség tünete lenne? És mikor teszteljek?
2008. jún. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj, ha nem jön meg. A kívánósság nem tudom, hogy ilyen korán szokott-e jelentkezni.
2008. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma még olyan érzésem is van,mintha fel lennék fázva,állandóan pisilnék,és a hasam alja középen fáj.
2008. jún. 2. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek simán lehetnek pszichés alapon, ha annyira rá vagy kattanva a témára.
2008. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor az első hónapban próbálkoztunk én is minden tünetet produkáltam. És tényleg pszichés volt. Azóta majd fél év eltelt még mindig nincs babám.Tudom könnyű mondani mert én is így gondoltam először, hogy ne gondolj rá. Ha akar a baba úgyis jön. Én is úgy fogom fel hogy tán még nincs itt az időm de próbálkozom.:)Minden hónap egy új esély.

Remélem neked mielőbb sikerül, de ne keseredj el ha nem...

2008. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itt nincs szó olyanről h rá görcsöltem.
2008. jún. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!