Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmet kézzel elégítette...

A barátnőmet kézzel elégítettem ki, és valószínűleg a kezemre előnváladék került. Nem nyúltam fel neki. Lehet ettől terhes?

Figyelt kérdés
Szóval, simogattuk egymást, lekerült a ruha, és hozzáértem a péniszemhez, majd kézzel kielégítettem a barátnőmet. Szerintem került a kezemre előváladék. Nem nyúltam fel neki. Péntekre kellett volna megjönnie a mensiének, de mostmár hétfő van. Most csúszó mensije előtt két héttel történt amúgy ez az eset. Ha megjön neki attól az még jelentheti azt, hogy terhes? Mikor a legjobb tesztezni? Milyen tesztet ajánlotok? (amúgy, mindig oda szoktunk figyelni ezekre, csak most csúszott be ez a hiba) Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!
2008. jún. 2. 13:21
 1/3 anonim válasza:

2hete?

doki,gyorsan(biztos ami biztos)

am ha megjön neki akk nem lehet terhes...

de azt hiszem az ilyen esetekre vannak az "esemény utáni" tabletták..

2008. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kerül a hüvelyébe sperma, akkor nem lehet terhes. Ha nem nyúlkáltál a hüvelybe, akkor nem terhes. Hány éves a barátnőd? Nem szokott olyan előfordulni, hogy késik neki? Mert ha még fiatal, akkor előfordulhat ilyen is. Meg az idegeskedéstől is késhet neki. Azért biztonság kedvéért tesztelhet. Vegyen Gabriel nevű tesztet, azt sokan jónak tartják.
2008. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a hüvelybe kerül nagyon hamar meghalnak a kisfickók.rettentő hőérzékenyek azért vannak a hasüregen kivűl is. Nme szeretik sem a meleget sem a hideget. (hideg 35fok alatt) a szobahő pedig még talán nme volt annyi. de ha nagyon féltek vegyetek bármilyen teszte ha van baba kimutatja, de kétlem hogy igy sikerülhetne. Akkor a "csak gyereket szeretnék, de amúgy leszbi vagyok" csajok is így oldanák meg! egy kis sperma a kézre és kész a "barátnőtől" a baba!
2008. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!