Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés utáni terhességnél...

Vetélés utáni terhességnél milyen tüneteket éreztetek? Más volt az a terhesség? Volt különbség?

Figyelt kérdés
Mikor elvetéltem, nagyon sok mindenből éreztem, hogy tényleg sikerült. Mellfeszülés, hasszurka... aztán pozitív teszt, de sajnos 3 nap után vérzés...:/ Szerintetek ezt érzem majd a következő terhességemnél is?

2013. jan. 19. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia:)Igen érezheted ugyanazt mint az előző terhességnél,de nem törvényszerű. Nekem is volt szeptemberben egy 5 hetes vetélésem,fájtak a melleim sokat aludtam és lustibb voltam és lázasnak is éreztem magam.Most úgy néz ki,hogy megint babás vagyok,de nem kiabálom el,mert teszteltem és negatív lett.Nem fáj a cicim mint az előzőnél semmi extra mégis elmentem még aznap az orvosomhoz mikor negatívat teszteltem.És ő viszont megvastagodott nyálkahártyát látott 3 mm petezsákkal.Jövő csütörtökön megyek vissza akkor minden kiderül.Nagyon izgulok,mert mindennél jobban szeretném a babát.Nem feltétlenül egyformák a tünetek:)
2013. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neked nem írt fel semmilyen gyógyszert a vetélés miatt?? Nekem semmit nem mondott vetélés után a doki. Esetleg, hogy rögtön menjek majd a következő terhességnél, vagy bármi...úgyhogy nem tudom, hogy mit csináljak, ha pozitívat tesztelek.
2013. jan. 20. 13:39
 3/12 Szundika20 ***** válasza:
Én vetélés után 4 hónappal újra terhes lettem semmi jele nem volt de az elsőnél se.. csak egy pozi teszt megérzésre hagyatkozva mert nem állt vissza a ciklusom és inkább csináltam egyet ki tudja... és azonnal pozitív lett...
2013. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szundika20 ***** válasza:

Bocsi utolsó vagyok!

Nekem se mondta hogy menjek azonnal de amint pozitív volt hívtam és adott utrot! Én véreztem kb 10. hétig és mai napig görcsölök!

2013. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kivizsgálták, hogy mi lehetett a vetélésed oka?
2013. jan. 20. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljessen más tüneteim voltak az első egy korai vetélés lett,erős megjön érzés derék fályás. A dokim mondta,hogy amint + tesztelek mennyek. Egy hònap mulva meg is történt a mensi napjàn teszteltem ésegyből + let felhívtam egyből mondta nennyek írt utrot 12 hétig szedtem, itt volt hányinger,hányás,megjön érzés egyszer el is ájultam de más minden rende volt. Remélem neke is minden ok lesz majd írd neg mi volt a dokinál drukkolok :)
2013. jan. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szundika20 ***** válasza:
Nem vizsgáltak ki semmit még azt se hogy altathatnak e és mégis altattak... 4 napig hagytak vetélni a jó istent se érdekelte hogy mi van nem hogy megvizsgálni....
2013. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elmentem a dokihoz, hogy kérjek gyógyszert. de nem látott semmit a méhemben, így méhen kívüli gyanújával elküldött kivizsgálásokra. Persze gyógyszert nem kaptam. :/ szóval most idegeskedek, és várom a csütörtököt, hogy minden rendben legyen a hcG-mel. Hát ha ezt tudom, nem kell az a gyógyszer... :/
2013. jan. 22. 18:05
 9/12 A kérdező kommentje:
ja, azt nem írtam, hogy 2 napja teszteltem pozitívat :):):)
2013. jan. 22. 18:06
 10/12 Szundika20 ***** válasza:
Gratulálok! Írj majd hogy mi lett végül!!:))) És csak pozitívan gondolkodj az a lényeg!!
2013. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!