Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, volt pozitív az...

Szerintetek, volt pozitív az ovu tesztem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Légyszi segítsetek, mert nem igazán tudom eldönteni!



2013. jan. 19. 10:50
 1/9 betta55 ***** válasza:
Rakj fel rendes képet.ne negár.
2013. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkét kép ugyanaz! ...de egyébként én is inkább az eredetijére lennék kíváncsi.
2013. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Elnézést az előbbiért, helyesbítettem, remélem, így már látható lesz az eredeti és a negatív is. Köszi a válaszokat. :)

2013. jan. 19. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mind negatív.
2013. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 betta55 ***** válasza:
Sajna az összes nega!
2013. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos, valóban mind negatív. De 13-a után már nem is folytattad a tesztelést?
2013. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:( Igen ettől tartottam én is, szerintem is negatívak, a hőmérsékletem alapján sem volt még meg az ovum, mert sehogy sem akar emelkedni a hőmérsékletem. Viszont voltak ovu fájdalmaim, apróbb szurkák, görcsök és kétszer minimális barnázás.

A megelőző 3 hónapban Clostilbegytet szedtem orvosom tanácsára. Az ellenőrző UH-on mindent rendben talált, volt is minden hónapban pé-m. A baba akkor sem sikerült. :(

Most viszont már nem szedem a gyógyszert, mert szüneteltetnem kell és nagyon úgy fest, a closti nélkül nem is lesz pé-m ebben a hónapban :(

Az ovutesztet abba hagytam, mert közben egyik városból a másikba költöztünk, nagy volt a fejetlenség, úgy sem tudtam volna normálisan csinálni, akkor meg minek.

Nem tudom mitévő legyek, mert ráadásul a lakhely váltás miatt dokit is kell újat keresnem. Amúgy a leleteim alapján a régi dokim szerint, nincs se Pco-m, se hormonális, se pajzsmirigy, de még IR-em sem. Csak akkor tudnám mi lehet a baj(a páromat is leszűrettük, rendben van)!!!

Az idő meg csak sürget és egyre gyorsabban telik.....:(

Ez az eddigi görbém :


[link]

2013. jan. 19. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a görbéd alapján sem volt PÉ-d :( Próbálkozott a szervezet de nem. Fel a fejjel. köv. hónapban !!!!!
2013. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, bízom benne, hogy a következő hónapban spontán lesz már pé-m! :)
2013. jan. 20. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!