Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Időn túl miért lehet pozitív...

Időn túl miért lehet pozitív a teszt? Eddig még soha nem fordult elő velem, pedig teszteltem már épp eleget.

Figyelt kérdés
Én látom a 2. csíkot, pedig még sehol sincs az esedékes menzesz elmaradása. Azért csináltam, mert 1 hete hányingerem van, meg olyan teltnek érzem a méhem. Nem akarom bemagyarázni, hogy kismama vagyok, mert nem vagyok ráállva a témára.
2012. dec. 29. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt,akkor a szervezeted már termel HCG-t,tehát terhes vagy.
2012. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az nem számít, hogy időn túli? Mert azt olvastam, hogy az ilyet negatívnak kell értékelni.
2012. dec. 29. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer lett életemben időn túli pozitív tesztem, de akkor baba is volt :) Most vagyok 36 hetes terhes vele :))


Itt a kérdésem, amit anno feltettem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nekem előtte soha nem volt időn túl sem pozitív tesztem, amikor nem voltam terhes...egy pár tesztet már kipróbáltam. Nem akarom azt mondani, hogy tuti terhes vagy, de szerintem van esély, hacsak nem a teszt volt hibás. Persze a papír szerint a teszt időn túl nem értékelhető.

2012. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Majd kiderül, csak a fura, hogy nekem sem volt soha még időn túl sem pozitív a teszt, ha nem voltam terhes. Annó a lányommal is ilyen halvány volt a teszt, hogy csak én láttam, ma meg már 15 hónapos. Nem értem abszolút...

Mindjárt felrakom a képet, kíváncsi vagyok, ti mit láttok.

Ja, és menstruáltam(dec13) is rendesen, csak nem görcsöltem és nem volt darabos.

[link] Ez a reggeli. Szabad szemmel jobban látható.

És ismétlem, nem akarok fanatikusan babát, hogy bemagyarázzam a semmibe a dolgokat.

2012. dec. 29. 15:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok, kedves 3.! :)
2012. dec. 29. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de én nem látok második csíkot sajnos. :(
2012. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszok! :)
2012. dec. 29. 15:33
 8/11 Angica0901 ***** válasza:
Vegyél LH tesztet, és használd úgy jóstesztelésre, mintha terhességi tesztet csinálnál (nem, mint LH tesztet), vagyis reggeli első vizeletből nézve. Én komolyan nem tudom, hogy látszik-e a második csik. Néztem-néztem, de ha nagyon akarom látom, ha annyira nem akarom, akkor nem látom. :) :(
2012. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. :S Zavaros nagyon.
2012. dec. 29. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm tesztelt időn túli pozitívat, de nem volt terhes. Van ilyen is.
2012. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!