Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Időn túl miért lehet pozitív...

Időn túl miért lehet pozitív a teszt? Eddig még soha nem fordult elő velem, pedig teszteltem már épp eleget.

Figyelt kérdés
Én látom a 2. csíkot, pedig még sehol sincs az esedékes menzesz elmaradása. Azért csináltam, mert 1 hete hányingerem van, meg olyan teltnek érzem a méhem. Nem akarom bemagyarázni, hogy kismama vagyok, mert nem vagyok ráállva a témára.
2012. dec. 29. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt :)))

Én a teszteden nagggyon halványan látok valamit, de erre nem mondanám, hogy az a tipikus időn túli pozitív. Egyszer teszteltem egy hasonló halványat, amit ha akartam láttam, ha nem, hát nem, mellette egy másik teszttel egyértelmű negatívat, és akkor nem is volt baba. Lehet, hogy csak átázott a teszt. Mindenesetre ismételd meg a napokban, ha erősödik, akkor egyértelmű, ha negatív lesz, akkor meg nincs baba valószínűleg.


3.válaszoló voltam :)

2012. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!