Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Lilly terhességi teszt...

A Lilly terhességi teszt kimutatja a mensi napján?

Figyelt kérdés
Holnap nem kellene megjönnie. Nagyon reménykedem...
2008. jún. 2. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A Lilly elég elavult, általában csak a mesni után mutatja ki a terhességet. Szerintem vegyél Gabrielt, az már most is kimutatja, ha terhes vagy.
2008. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstr. előtt 1 nappal halványan kimutatta, valójában szerintem az számít mikor volt peteérés ill. beágyazódás. (nekem az már a kb. 14-15. nap volt peteéréstől)
2008. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó a lily. Semmi baj nincs vele. Attól függ az eredmény, hogy hányadik napon volt a beágyazódás...ha volt.
2008. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, habár végül One Step-et vettem. Arról azt írták, hogy a mensi napján már jó.
2008. jún. 2. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
one steppel csináltam és a mensi időpontja után 3.napon poz lett, előtte már a lily is mutatta, de még halvány volt és akartam egy olyat ami konkrét. Reggel tesztelj mindenképp.
2008. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reggel fogok tesztelni, de lehet hogy csak a mensi után egy nappal. Ha nem jön meg...remélem...
2008. jún. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!