Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkál a hasam jobb oldalán...

Szurkál a hasam jobb oldalán már egy hete. Holnap nem kellene megjönnie. Áprilisban nem volt peteérésem, remélem most már igen és sikerült. Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt mondja a menzesz napján ill utána csinálj tesztet. Már ha kimarad. Nekem is van most hasszúrkám bár nekem még egy hetem volt. Kezdek reménykedni pedig volt már ilyen és sajna csalódnom kellett.

Honnan tudod hogy nem volt péd? Hőt mérsz? vagy doki mondta?

2008. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Doki mondta. Nem is jött meg akkor a mensim. Norcolutot kellett szednem 2x10 napig, mert hogy attól majd megjön. Onnan is tudom, hogy holnap kellene megjönnie. Az első 10 napos után meg is jött, hát most remélem már beállt és volt peteérésem. Szerintem volt, mert éreztem hónap közepén a szurkálást. De amúgy azt is mondta a doki, hogy a gyógyszer mellett lehet baba.
2008. jún. 2. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!