Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztem pozitív?

Az ovulációs tesztem pozitív?

Figyelt kérdés
32 naposak a ciklusaim, így a ciklusom 15.napjától tesztelek. 15.napon halovány tesztcsík,16.napon valamivel erősebb tesztcsík, de még mindig halványabb a kontrollnál, 17.napon meg itt járkálok fel, s alá, mert nem tudom eldönteni, hogy pont ugyanolyan erős a 2 csík, vagy a tesztcsík még mindig egy leheletnyit világosabb...Képet sajnos nem tudok feltenni, de remélem elég jól leírtam. Nem akarok róla lecsúszni...Nekem tényleg fokozatosan erősödött be. Mikor kell akkor most elkapni a páromat??? :)))

2013. jan. 16. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elkapni a párodat abból baj nem lesz. Az én dokim azt mondta nem stresszeljek a ovu. teszten 3-4 naponta élvezzük a házas életet és jönni fog a baba. Igaza lett jött a baba. A hímivar sejtek 24-48 óráig is élnek, így ha nem is pont peteéréskor vagytok együtt akkor is célba érnek.
2013. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Melyiket használtad? A dm-esnél nekem a rákövetkező napra lett erőssebb a kontrollcsíknál. De többfélét kipróbáltam és mindegyik más!

Ha nem vagy biztos benne, akkor legyetek együtt... tegnap - most nézem, hogy tegnap írtad...) és holnap reggel is! Akkor tuti nem késtek le róla!

Majd írd meg, ma milyen a csíkod! Sok sikert!

2013. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én a fertineten rendeltem a 25db-os normál érzékenységű tesztet.

Ma már egyértelműen negatív...Tegnap olyan fél8 körül csináltam, és tényleg nem tudtam eldönteni egyértelműen, hogy negatív vagy pozitív. Mondjuk állítom, hogy sztem egy leheletnyit csak világosabb volt a teszt még mindig. Ma 6kor csináltam, és most még mindig ott a tesztcsík,de azért 2-3 árnyalattal világosabb, szóval ez egyértelmű negatív...Már arra is gondoltam(lehet hülyeség), hogy tegnap lekéstem az LH csúcsom, mert elég későn tudtam megcsinálni, és 1-2 óra alatt is elkezdett csökkenni. Én már nem értem...Ami a tegnaphoz képest ma változás, hogy még tegnap semmi tünetem nem volt, addig ma olyan érzésem volt, mint a menstruáció előtt. Nagyon gyengén görcsöltem és szurkált a petefészkem(jobb oldalon).

2013. jan. 17. 18:39
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgyis csinálgatom még 2-3napig és majd beszámolok róla, ha van valami változás. Nekem ez az első hónap amikor használom. Az tuti, hogy hófehérem soha nem volt. Így jellemezném: halovány, erősebb, legerősebb (de még mindig picit világosabb), halovány(mint kb a 2.alkalommal) Valakinek hasonló?
2013. jan. 17. 18:41
 5/10 A kérdező kommentje:

"Dupla csíknak az számít, ha mindkét csík erős vagy az alsó csík még erősebb, mint a felső (kontroll) csík."


Ezt most találtam egy orvosi leírásban. Szóval sztem akkor nekem ebben az értelemben pozitív lett a tesztem tegnap...De azért mennyivel jobb lett volna egy egyértelmű pozitív...Ilyet is csak én csinálhatok...:))) Hogy nehogy már efelől nyugodt legyek...:)))

2013. jan. 17. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


2. vagyok, nekem is volt ilyen problémám. Rájöttem, hogy az olcsóbb tesztek (beleértve a terhességi teszteket is), nem olyan erősek, mint a drágább (ezek szerint jobb minőségű) tesztek. De most már tudod, hogy hogyan kell kinéznie egy pozitív tesztnek.

Végül jókor voltatok együtt a pároddal? Majd írd meg, mi lett!

2013. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem pont így nézett ki a sztem pozitív tesztem mint Neked, amire a 13as van írva(mert sztem az is picit haloványabb volt mint a kontroll). Csak nekem nem volt ilyen nagy ugrás.Az enyém szép fokozatos volt.Másnap meg megint halványabb. Szóval igen, már tudom, hogy milyen a pozitív.

Neked viszont szívből gratulálok a pozitív terhességi teszthez!!! :))) És Neked volt valami "tüneted" utána? Megérezted a beágyazódást? Most hogy vagy?

Persze, megírom, hogy mi lett. Amúgy sajna mi vártunk egy napot, mert féltem, hogy ez mégsem az és elhasználjuk az erős katonákat...:))) Így csak másnap voltunk együtt...De hátha...Végülis mi március körül szerettük volna a pozitív tesztet, csak már nem tudtunk várni...Ti pozi teszt napján voltatok együtt???

2013. jan. 18. 20:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogy ne legyen egyszerű az életem, ezt most produkáltam:


[link]


Ugyanilyen volt 2cnapja is, majd megint halvány és most megint ilyen...Ez akkor pozitív volt, és ma is???

Most már tényleg nem értem....

2013. jan. 18. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Ha egy nappal voltatok utána az teljesen jó, mert azt írja a szakirodalom, hogy a pozi teszt UTÁN 24-36 órával szabadul ki a petesejt, ami további 24 órán keresztül megtermékenyíthető. Szóval nem késtétek le!


Viszont nem ártana elmenni dokihoz, mert ez az ingadozás nem biztos, hogy jót jelent. Vagy volt még egy peteérésed pár nap múlva. Elvileg lehetséges.

Mostantól mindenképpen nézd meg minden nap a tesztet.

Lehet, h ha megjön (drukkolok, hogy ne, de ha mégis), akkor utána jó lenne elmenni egy kivizsgálásra.

Sok sikert!

Majd írj, hogy mi volt! Nagyon kíváncsi vagyok!

2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mára hómező lett a tesztcsík helyén. Én is arra gondoltam, hogy több peteérésem volt(mind2 oldalon), mert 3napig szurkált a petefészkem, egyszer az egyik, máskor a másik oldalon...Persze azért még figyelgetem több napig, mert azért nekem is megfordult a fejemben, hogy ez rosszat is jelenthet. Mondjuk 5 hónapja voltam, és akkor azt mondta a doki, hogy ő mindent jónak lát...De jobb óvatosnak lenni!!! Február elsejére nem várom...
2013. jan. 19. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!