Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt majd...

Halvány pozitív teszt majd gyenge menstruáció. Mit gondoltok mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, amit mi csak találgathatunk, biztosat viszont egy uh adhat.

- lehet, hogy terhesség mellett is menstruálsz (ritkán van ilyen)

- lehet, hogy nem mensi, hanem a hormonok miatt van.

- szomorúbb esetben kezdődő spontán vetélés, de a teszt még mutat HCG-ét a szervezetedben

Attól is függ, milyen mennyiségű, milyen színű, mennyi ideje tart, stb.

Én elmennék orvoshoz!

A legjobbakat!

2013. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Édesanyàm mind a 4 terhességének első hónapjàban menstruált.

Színre sötét, kevés és ma van a 3. nap ennek ellenére délutàn már csak a wc papíron làtszott pisilés után. Görcseim nincsenek, csak gyakori pisilés. 4 hónapja volt egy missed ab-om, azutàn egyátalán nem így véreztem, és még az azutàni első mensim volt ilyen. Ha elmúlt csinálok egy tesztet, de fontos a reggeli első vizelet?

2013. jan. 16. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyan így voltam, és terhes voltam. egészséges kislányom van :). de dokival nézesd meg magad mert tényleg nehogy baj legyen.
2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És csináltál újabb tesztet? Mikor?
2013. jan. 16. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
hú ne haragudj de nem emlékszem pontosan régen volt :(
2013. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de azt hiszem mikor először megvolt mint most neked akkor még nem is tudtam. ha jól emlékszem
2013. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ :)
2013. jan. 16. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem nem fontos ilyenkor már, hogy reggeli első vizelet legyen, ha egyszer már mutatott HCG-t a szervezet, akkor az napról napra több, amennyiben fennáll a terhesség. A leírtak alapján reméljük, minden rendben, de miért nem mész el orvoshoz? Hány hetes vagy elméletben?
2013. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, írnál mi lett veled? hasonló cipőben járok. köszi
2013. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!