Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív és negatív teszt...

Mara Acoma kérdése:

Pozitív és negatív teszt egyszerre? Most mi van? Baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés

Vettem egy digitális tesztet. 11dpo-n vagyok, gondoltam megcsinálom. Kiírta a minusz jelet, ezután rendes kislány lévén, kiszedtem az elemet kidobás előtt. Akkor látom, hogy a benne lévő csíkon viszont két vonalka van.

Két bemártós csík volt benne, az egyiken egy vonal, a másikon pedig kettő.

Most kicsit bizonytalan lettem....


Volt már ilyen valakinek? Mit jelent benne az a két papírka és miért duplacsíkos az egyik, ha nem vagyok terhes?


2013. jan. 15. 19:42
 1/10 A kérdező kommentje:

Jajj a képek lemaradta. Csak a duplacsíkos papírt fotóztam le


[link]



[link]

2013. jan. 15. 19:43
 2/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nem száradás utáni, mivel rögtön szétszedtem kidobni.
2013. jan. 15. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Volt már ilyen kérdés. A digitális tesztnél azt kell nézni, amit kiír. Tök mindegy, mi van benne.
2013. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem baba .
2013. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Olvastam Én is pár kérdést, de nagyon megosztottak az eredmények:) Nagyon várjuk már a babát, 2 éve. Kicsit bizakodok még, aztán veszek egy sima tesztet.

Hátha...

2013. jan. 15. 23:51
 6/10 anonim válasza:
100%
Csinálj még egy tesztet,mert ez nem megbízható.
2013. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csinálok hétvégén, ha nem jön meg.. Addig is reménykedem:)
2013. jan. 16. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! En decemberben ugyanigy szedszedtem. Az egyik csikon 2csik volt a masikon 1 csik. Utanna kerdeztem a gyartonal es az sajna negativ! De meg mensi elott teszteltel ezert sok esely van pozira! Nagyon szoritok!
2013. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem is nagyon számítottam másra. Gondoltam én, csak biztos,ami biztos rákérdeztem:) Hétvégén úgy is kiderül minden.
2013. jan. 16. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett! Utolso voltam! Drukkkkkk! :-)
2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!