Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én nem mérek hőt, meg görbém...

Én nem mérek hőt, meg görbém sincs, akkor ha jön a tojásfehérje állagu folyás, aznap "kell" együtt lenni, meg utána?

Figyelt kérdés
Bocs,a hülye kérdésért!!!!!!!Köszi a válaszokat!!!!!
2009. aug. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a „szakirodalom” ezt mondja, de nekem tojásfehérjés folyás nélkül volt pé-m, talán egyszer volt tojásf. nyákom, mióta az eszemet tudom, szóval nem biztos, hogy érdemes erre alapozni. De meg lehet próbálni.


18 hetes km

2009. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első babánk nagyon könnyen összejött,de ilyen könnyen el is ment 35 hetesen.Utánna görcsösen ráálltunk a témára

: hőmérő, naptári szex és minden olyan dolog ami kiírtja az esélyét is ,hogy normális aktus legyen(legalábbis is ,hogy ne csak arra gondoljak,hogy ez most azért van ,hogy baba legyen).Megfogadtam,hogy elfelejtek minden gyerekgyártó tudományt a boldogságunk érdekében, és azóta jobban esik minden...az eredményéről még nem tudok, de nem is fontos.a lényeg: amikor a legjobban kívánod Őt ,akkor kell! De a kérdésedre igen a válasz: akkor a legvalószínűbb!-bocs,a hosszúságért

2009. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,nagyon-nagyon sajnálom ami veled történt!!!!!!!!!Igazából én is elvetéltem és ezért akarom kipróbálni ezeket a dolgokat!Nekem már van két gyerekem eddig soha nem figyeltem semmi olyasmire,hogy folyás,meg hő,stb...!Az első két terhességemet észre sem vettem és mire a tesztet megcsináltam,dokihoz mentem,már 6 hetes voltam!!Mindkét babámnak örültünk nagyon,de akarok egy harmadikat és most az elejétől figyelni szeretnék minden kis jelre!!!!!!!!Remélem hamar összejön!Nem jár állandóan ez a fejemben,de imádnám,ha a következő hóban kiderülne,hogy babuci van!!!!!Kívánom,hogy nektek is legyen mihamarabb babátok!!!!!!!!Bőséges gyermekáldást kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!
2009. aug. 29. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon sk hasznos dolgot olvashatsz. Szerintem érdemes lenne mérned az ébredési hődet, akkor jobban láthatod, mikor van péd:

babatervezok.otthona.net

2009. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!