Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség? Mikor kell elkezdeni...

Segítség? Mikor kell elkezdeni használni az ovulációs kalkulátort?

Figyelt kérdés
Ez általában hány napig pozitív??Segítsetek már a használatát illetően!
2013. jan. 14. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Hú, rosszul írtam...bocsi, nem OVULÁCIÓS KALKULÁTORT, HANEM OVULÁCIÓS TESZTET!
2013. jan. 14. 10:59
 2/4 anonim ***** válasza:
attol függ hány naposak a ciklusaid,amugy én amit vettem patikában abban nagyon jo tájékoztato volt külön kis táblázattal hogy hány napos ciklus esetén mikor kell elkezdeni meg minden tökéletesen le volt irva benne,pl egy 28napos ciklusnál 12.nap kell elkezdeni,mindig délután azonos időben,én 5órakkor csináltam es elég volt egy 5darabos tesztcsomag mert abban a honapban terhes is maradtam :D
2013. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)Jó jel!Gratulálok!Akkor csak kérjek a patikában?Rossmann-Dm- gondoltam, az is lehet olyan jó?
2013. jan. 14. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos az is jo,nem tudom én faluban élek itt csa gyogyszertár van :P de bevált,sok sikert
2013. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!