Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell hasznalni az ovulaci...

Hogy kell hasznalni az ovulacios tesztet?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdo vagyok a temaban. 1 teszt eleg, vagy tobbet vegyek, mikor csinaljam a tesztet, a ciklus kozepen, vagy tobb napon keresztul a kozepen, vagy ciklus elejetol vegeig?

Hallottam, hogy tobb napon keresztul kell csinalni, de mikor? Mi van, ha valakinek nem felidoben van ovulacioja? Hogyan tudhatom meg, hogy mikor van?

Mar voltam egyszer terhes, akkor a 16. napon fogant meg a lanyom. Ez jelentheti azt, hogy akkorul probaljam az ovulacios tesztet?

Leci mondjatok el, hogy zajlik az egesz.


2013. jan. 9. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, sokat segitett. Akkor veszek egy csomaggal es a 12. napon kabe elkezdem a tesztelest.
2013. jan. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!