Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menzesz előtt barnázott,...

Aki menzesz előtt barnázott, azt hogyan, mivel kezelték és megszűnt-e a barnázás a kezelés hatására?

Figyelt kérdés
Magas prolaktinra napi fél szem Bromo-t szedek. Az értékem már jó, de ez a barnázás nem akar megszűnni.
2013. jan. 13. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok:

Nekem is kb 5 nappal menszesz előtt már van.

2013. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A progim elvileg jó, 25,7 nmol/L volt, amikor nézték és abban a hónapban is barnáztam.

Egyszer voltam terhes,de szeptemberben missed ab lett a vége, meghalt a pici 7 hetesen, de csak a 9. héten vették észre, akkor mentem a következő UH-ra. Amikor sikerült, én sem barnáztam, csak egy-két pötty volt székeléskor, ha kicsit nyomtam, nem olyan, mint szokott.

Biztos, hogy ez nem normális. Volt, hogy szedtem Duphastont is, de ugyanúgy barnáztam mellette, szóval nálam van valami kiváltó ok, azt kellene megtalálni.

A terhesség 2,5 év sikertelen próbálkozás után jött létre, én nem is tudom hogy tudnék ilyen sokat újra várni egy babára. :(

2013. jan. 14. 20:27
 13/14 anonim ***** válasza:

Remélem, mielőbb megtaláljátok az okot. Én nem gondoltam, hogy ez probléma, azt hittem, hogy ez mindenkinél így működik. De ezek után kivizsgáltatom magam, az fix. Most guglin én is csak annyit találtam, hogy progeszteronhiányra utal.

BOCS AZ OFFÉRT.

2013. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szia.Nem tudom jársz e még erre,de érdekelne azóta összejött-e a baba?
2016. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!