Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 éves kora körül esett...

40 éves kora körül esett valaki teherbe mostanában, második gyerekkel? Könnyen sikerült?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy nem vagyok 40 de 35 éves voltam mikor a második babám született és egyből sikerült. Most vagyok 36 és szept.1-re nem várom.Ha nem jön meg akkor a 3-ik baba is elsőre sikerül.
2009. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor Neked már csak 2-3 napot kell várnod az eredményre. Én csak jövő hét szombatra nagyon NEM várom. Semmi tünetem nincs. Szerintem ez sem az én hónapom. Igaz, csak 2 hónapja próbálkozunk. Minden estre gratulálok az előző két gyermekhez, és drukkolok, hogy sikerüljön a harmadik is! Majd írd meg az eredményt!
2009. aug. 29. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, a hazai élethelyzetek is kezdenek lassan kitolódni ez irányba...de pl. Kanadában 40 után kezdenek szülni a nők. (persze nem mindenki, de mostmár lassan ez lesz a tendencia)

És igen. Könnyen esnek teherbe. az esetek többségében a 2 éves várakozást már nagy időveszteségként kezelik. Persze ehhez egy, a nálunkénál sokszorosan hatékonyabb egészségügy és fejlettebb társadalom is hozzátartozik.

2009. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!