Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a clostilbeyt-tel...

Agica27 kérdése:

Akinek a clostilbeyt-tel sikerult a baba milyen terhessegi tunetei voltak az elejen? Meg akar a nem vart elott is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok a 30. napon. Par napja folyamatosan gorcsolok mintha meg akarna jonni es nagyon eryekeny a bimbom. Elore is Koszonom a valaszokat!

2013. jan. 13. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor volt a peteérésed? Gondolom, volt UH-s ciklus követés. Általában hány naposak a ciklusaid?

Ha PÉ óta eltelt 13-14 nap, akkor érdemes reggeli első vizeletből egy tesztet elvégezni.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: az első terhességem spontán, a második Closty-val jött létre. Az ég egyadta világon semmi különbség nem volt a kora terhességi tüneteim között: a soron következő vérzés előtt 2-3 nappal mensiszerű enyhe görcsök, majd 1-2 nappal előtte szagérzékenység, extrém fáradtság, gyengeség érzés. Másodiknál vezettem hőgörbét, ott DPO 12-nél vált gyanússá, hogy esetleg sikerült. Mindkét terhességnél az elmaradt mensi után 1 nappal teszteltem pozitívat.


Ami nálam furcsa tünet - és eddig kizárólag akkor jelentkezett, mikor babát vártam -, az a DPO 8-9-nél jelentkező éles, hüvelybe nyilalló fájdalom.

2013. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom a valaszod! A 15. napon voltam UH-on. Ez volt 12.28an es akkor azt mondta a doki hogy 30-31en fog megrepedni. 31en reggel elmult a szurkalas a petefeszkemnel es a nyomas erzekenyseg igy szerintem akkor repedt meg. Ez azt jelenti,hogy ma meg kene jonnie szerintem. Hol jobban hol egyaltalan nem gorcsolok. Neha a derekam faj nagyon. Es volt hogy nagyon ereztem szagok, de ezt nem tapasztalom folyamatosan. Ha holnap se lesz semmi akkor szerdan tesztelek. Ugy szeretnem ha baba lenne.
2013. jan. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!