Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet már terhes vagyok, de...

Lehet már terhes vagyok, de nem tudom. Mit csináljak? Hogy tudhatnám meg leghamarabb?

Figyelt kérdés
Már két hete nem védekezünk a barátommal,csak a "vigyázunk" szó van.Állitólag tegnap volt peteérésem,és akkor is együtt voltunk.De lehet hogy ment belém egy pici.(nem tudom:S)De lehet hogy már korábban se tudta kivenni időben.De viszont holnap megyek a nőgyógyászhoz,vizsgálatra,és tabit feliratni,ami nekem az első lenne.Most mit csináljak, 15 vagy 16.-a körül kéne megjönnie.A barátom szerint nem ment belém semmi,de én nem vagyok biztos benne.Mennyi esély van rá hogy babás lennék,vagy már lehet az is vagyok.Adjatok tanácsot létszi hogy most mivan,és mit csináljak.köszi előre is.
2008. jún. 1. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy az előnedvben is van spermium! Vannak nők akik az ovulációs napjukon ha csak a párjuk "ránéz" terhes lesz. Szóval van aggódásra ok... Ha tegnap történt akkor még ottvan a 72órás tabi! Úgyis mész nődokihoz, irasd fel vele és még aznap vedd be!
2008. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végülis nem számitunk rá,a párom se akarna még,meg én is várnék a babával,mert sulis vagyok még.De sztem ha jönne, nem hiszem hogy baj lenne.De azért még is csak félek.A nődoki lát holnap valamit? vagy nem?
2008. jún. 1. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem látja még holnap , még nem ágyazódik be. Az kb. 3 nap, de még akkor sem mutatható ki ilyen korán. Szerintem is inkább irass esemény utáni tabit. Úgy látom a válaszodból is hogy nem vagy még biztos a babában. Főleg hogy fogamzásgátlóért mész. Inkább irass 72 órást, ne kockáztass. ráérsz még gondolkodni ezután is a babáról, de igy legalább nem ártasz sem a babának sem magadnak.
2008. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy nem értem miért most kapkodsz. A védekezésről senki nem tájékoztatott? Nagyon sok kellemetlenségtől megóvnád saját magadat. Sajnos benne van a pakliban a terhesség. Ha így van gondold át a dolgot, mert ahogy írtad sulis vagy még, nem biztos, hogy feltétlenül szükség lenne megtartani ezt a terhességet.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz abban, hogy minél hamarabb keress fel egy nőgyógyászt! Remélem megoldódik a problémád.

2008. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jövőre érettségizek. de tényleg nem tudom mit csináljak
2008. jún. 1. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg gondold át. Nem késel le semmiről, ha nem tartod meg. Egyébként nem olyan nagy a valószínűsége a terhességnek. Lehet ezt azért írom, mert nekem nehezen jött össze. Menj el dokihoz!
2008. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!