Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ hogy ki milyen...

Mitől függ hogy ki milyen könnyen esik teherbe? Úgy tudom több minden befolyásolja.

Figyelt kérdés
Életkor,stressz,egészségi állapot,stb.
2009. aug. 28. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Az életkor igen , max. 30 éves korig ideális a teherbeesés első babával. Aztán a szervezet felkészültsége: egészséges méh, petevezetők ,vitaminok, káros szenvedélyektől mentes élet. Na, és persze a lelki tényezők. Nem görcsölni rajta, nem aggódni, hanem ha minden tényező oké, akkor tudni: lesz.

Nekem, nekünk így lett babánk. Egy -két kis félelmet legyűrve .

2009. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát nekem pedig lassan nem tudományos kérdés lesz a teherbeesés, hanem misztikus. Vagy sorsszerű.

Egészen őszintén...megfejthetetlen, hogy ki esik könnyen teherbe. Vannak racionális, biztos minden szempontból teljesen jogos válaszok erre. De ezzel foglalkozom és minden 5 percben rácáfol erre valaki. Egészséges, sportoló 20 évesnek évekig nincs babája, hajléktalan, alkoholista, 40 elmúlt nő, az elmúlt években folyamatosan abortuszra járkált, most szülni fog.

Nekem megfejthetetlen, hol, mikor, miért lesz élet..és miért nem.

2009. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Szia hát nem tudom mitől függ...

Életkor?=33 vagyok párom 34.

Tulsuly?=hát van mit rajtam fogni...

Káros szenvedély?=dohányoztam mig el nem határoztuk babát szeretnénk párom most is dohányzik...Én nem persze..

Ja nem iszunk nem dohányzunk..Ja és kávéztam is a párom még mindig kávézik...

életkor ideális suly bármely káros szenvedély ide vagy oda az első védekezés nélküli hónapban összejött a baba.

tehát megdőlt az elmélet...És jól van jól vagyunk.

Ha két ember egészséges akkor összejön a baba egészséges sperma egészséges petesejt=egészséges magzat-egészséges baba...ls egészséges házasélet nem csak a gyermekért sex..!!!Ez a lényeg.Persze ha valakinél baj van az más.

Ez a saját tapasztalat és sok ilyen van aki évekig probálkozik sportol görcsöl és havonta 1x sexel hogy összejöjjön a baba ez nem normális sztem sok sikert.

Remélem a duciknak nem fiataloknak adtam egy kis lökést a példámmal hogy igenis nekünk is elsőre összejöhet!

2009. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Uccso vagyok nem iszunk nem drogozunk.bocsi elirtam a párom dohányzik.
2009. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te még nagyon fiatal vagy.:)
2009. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 30éves vagyok és az első védekezés nélküli együttlét után össze jött a baba. Előtte soha nem voltam még terhes,nem tudtam mire számíthatok. 14éve dohányzom(persze most már nem),kávézom,túlsúlyom van,magas vérnyomásom és elég stresszes életem van. Mindenki baját magamra veszem,és emészt ha nem tudok segíteni. Ezeket nem azért írom hogy dicsekedjek,csak tényleg nem értem hogy másoknak mi miatt nem jön össze,mikor mindent megtesznek? Most 14 hetes vagyok és minden rendben van,hálát adok az istennek mindezért.
2009. aug. 28. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Szia akkor ugyanaz mint nekem én vagyok aki a regényt irta csak tudnám miért pontoztak le lám csak az igazat irtam a saját történetem de valaki azt hiszi hazudok 14 getes vagyok én is kedves kérdező...És hasonló mint Te és nekünk is elsőre összejött valaki nagyon sajnálja tőlünk...ha tudnának téged is lepontoznának.

Irj ha van kedves Üdv.

Én vagyok aki 33 éves és a regényt irtam:-)

2009. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem mindenkit lepontoztak.:)

Ráadásul ez egy abszolút tét nélküli téma. Vagy: várt valami tuti receptet a teherbeesésre és nem olvasta sehol.

Oszt begurult. :)

2009. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
szerintem a sors, és a gének.ahogy meg van írva a Nagy könyvben, úgy lesz. emiatt kár görcsölni.
2009. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én soha nem szoktam pontozni,nem látom értelmét! Megértem azokat akiknek ez rosszul esik,mi nem tudhatjuk mit élnek át! Van aki ebben szerencsés,van aki másban. Én például már elég sok szerettemet elveszítettem,és anyagilag sem állok valami jól. De nem panaszkodom mert van egy nagyon jó és szerető párom. Kedves regény író szívesen írok.
2009. aug. 28. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!