Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Ez pozitív...

Mit gondoltok? Ez pozitív vagy sem?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel első vizeletből csináltam egy tesztet. Amazon márkájú és aznap voltam a 11. dobon. 2 csíkos lett, de a második csík csak fél óra után jelent meg. Azóta is ott van, bár kicsit " elmaszálódott". Ezt ti hogyan értékelnétek?
2013. jan. 11. 10:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vagy vegyek egy érzékenyebb tesztet és azt csináljam meg holnap reggel?
2013. jan. 11. 11:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Késik már? Mert ha nem akkor én azt mondom hogy várd meg hogy megjön e! :S Nekem volt sajna olyan, hogy korai teszt pozi lett, és mégis megjött! azóta csak akkor tesztelek ha nem jön meg!
2013. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a teszt szerintem sem értékelhető. Vegyél 10-es erősségű teszteket, nagyon-nagyon halványan már nekem is jelzett a nemvárt előtt 3-4 nappal. Sok sikert! :-)
2013. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De az előttem hozzászólónak is igaza van viszont abból a szempontból, hogy érdemes megvárni a nemvárt napját, mivel én is jártam már úgy is, hogy nemvárt előtt jelzett a teszt halványan, de mégis megjött (biokémiai terhesség volt sajnos). Ezért szokták ajánlani, hogy várjunk a nemvárt-ig.
2013. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil nem várt előtt 4 nappal már jól kivehető pozi volt. Az érzékenyebb predictor early egy héttel később is jóval halványabb volt mint az. 29 hkm
2013. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!