Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon így sikerült?

Vajon így sikerült?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok nagyon szeretnénk babát de sajnos eddig nem jött össze!

Most kipróbáltuk menstruáció alatt bár fájt és undorító volt így együtt lenni a párommal de remélem így sikerült összehozzunk!


2013. jan. 6. 12:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Így nem fog sikerülni sajnos.
2013. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

18 évesen volt egy abortuszom és félek hogy emiatt nem jön össze!

Miért nem tudott most sikerülni?

2013. jan. 6. 12:41
 3/11 anonim ***** válasza:
nem sikerült. a menstruáció az az, amikor a letapadt, érett petesejt távozik a szervezetedből a vér "segítségével"...előtte kellett volna próbálkoznotok!
2013. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

ha nem akar két egészséges embernél összejönni a baba, annak oka van és érdemes végig gondolni, mi lehet az

egyébként mióta próbálkoztok? több, mint egy éve? mert az alatt okod nincs pánikolni

2013. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha annyira szeretnétek babát, akkor menj el egy nőgyógyihoz, konzultálj vele, hogy mikor van peteérésed és akkor próbáljátok.
2013. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
jah, ha csak ezért akarsz gyereket...nézd, ehhez meg kell érni!
2013. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt

3 hónapja próbálkozunk!

De félrk hogy hibáztam és miattam nem lehet majd pici!

2013. jan. 6. 12:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg a menstruációt követő 14-16. nap között. Elvileg ekkor vagy a legtermékenyebb. Esetleg még a telihold is befolyással lehet a terhességre. Nem tudom mennyi belőle az igazság.

Valamint ha továbbra sem jön össze akkor keress fel egy természetgyógyászt. Ő fog tudni segíteni.

Anyukám 4x vetélt el előttem. Majd felkereset egy természetgyógyászt és az segített neki.


Sok sikert!

2013. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
menstruáció alatt nemigen van esélyetek a babára. és igen, az abortusz sokat ronthat a helyzeten... sztem menj el orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad, mondd el, hogy babát szeretnétek. így könnyebben mehet a dolog, mint "vakon".
2013. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem először is fel kell dolgoznod azt az abortuszt, manapság már nem úgy végzik, mint 20 évvel ezelőtt, szóval kicsi az esély arra, h emiatt ne ess teherbe, inkább lelki ok lesz itt, szerintem

és 3 hónap nagyon rövid idő, kevés párnak jön össze azonnal a baba, ez normális

2013. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!