Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez borzalmas, hallotatok már...

Ez borzalmas, hallotatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
anyukám egyik ismerősének tüdörákkal szüetett a kislánya 3héttel születés után lett rosszul a kislány 3 orás mütéttel kioperálták a daganatot,de most a gerincén is találtalk nagyon sajnálom őket:(ez valami rettenetes
2009. aug. 26. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez rettenetes. Még belegondolni is rossz. Sajnálom a szülőket, szörnyű érzés lehet.
2009. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Istenem!Hogy tud ilyen megtörténni?Egy fejlődő magzat hogy a csudában lesz a méhben tüdőrákos????

Nincs igazság!!!!!!!Nagyon sajnálom a kicsit!Kívánom,hogy gyógyuljon meg!

2009. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Én azt hallottam, hogy ilyenkor az anyától "veszi át", tehát az anya volt beteg eredetileg. Tényleg borzasztó lehet.
2009. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szornyu még belegondolni is észbontó egy dolog ! Hogyan tud valaki elég erosnek lenni és feldolgozni egy ilyen rettenetes dolgot, hogy nap-nap után újult erovel kuzdeni és nem osszeroppanni a bánattól. Nehéz mivel az ember minden kovet megmozgat és reméli a legjobbakat de még úgysem biztos a siker. Alattomos betegség és nem tudni mivé fajulhat. Minden tisztelet a szuloknek akik minden nap helyt állnak és eron felul is mindent megtesznek gyermekukért ! Sajnos kegyetlen a sors !!! Nem kímél se kicsit se nagyot. Remélem lessz elég eros a kislány és megkuzd a rettenetes kórral !
2009. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válaszom lehet sérteni fog egy két egyént, de ez az én véleményem lesz legalább:

Látjátok, ezért vagyok én ateista. Ekkora fájdalmat egy kis cseppségnek, meg a családjának.

2009. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Az Istenbe vetett hit nem azt jelenti,hogy mindig jó dolgok történnek az életünkben, hanem azt, hogy hisszük,hogy minden okkal történik. Sajnálom a picit és a szüleit is tiszta szívemből!

De egy tragédiát ne használj arra, hogy Isten létezését kétségbe vond, főleg mert egyáltalán nem jó topicban teszed. Nem sért amit mondtál, ne érts félre, de azt hiszem a kettőnek semmi köze egymáshoz.

2009. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!