Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeestem a férfitól,...

Teherbeestem a férfitól, akivel a több mint fél éve tartó szexkapcsolatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én szeretem őt,.de ö ezt nem tudja, talán sejti. Őis nagyon odaadó velem és figyelmes mikor együtt vagyunk, viszont szó sincs párkapcsolatról, igy nyilvan a baba is tabu! Ne mondtam még el neki, nemtudom mit szólna. Mit tennétek a helyembe? Nem szeretném elvetetni, de gyereket mindig is csak stabil párkapcsolatba szerettem volna. 23/L
2013. jan. 4. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, hogy kiderüljön, részt vesz-e a baba felnevelésében vagy sem. És igen, megtartanám mindenképpen. jó babavárást! :)
2013. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele?
2013. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szakadj mar le az ilyen propaganda videokrol, te szemellenzos bigott okostojas
2013. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha végig nézted volna a videót, láthattad, hogy igaz történet (de azt hiszem az elején is írták) és több ilyen is van fent.Még olyan is aki úgy meséli el az egészet, hogy ez mind vele történt.aztán elgondolkodnék, hogy meg ér nekem egy életen át tartó szenvedést? mert nem egy ismerősöm van aki azóta is bánja és akár hányszor szóba jön egy abortusz téma elsírja magát,pedig akkor anyagilag és még apa nélkül is született volna a pici.Utólag az a reakciója, hogy bár megtartotta volna. és az a bizonyos "ha vissza forgathatnám az időt..." szöveg.
2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!