Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik több napig tartó...

Létezik több napig tartó ovuláció?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem :) Az ovuláció minden esetben 12-14 órát tart az új kutatások szerint! Viszont az orgazmus válthat ki spontán peteérést ami akár többször is lehet!
2012. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy hülyén hangzik a kérdésem ;) de én mindig megérzem az ovumat, és most pont azt a enyhe fájdalmat érzem már 3-4 napja mindig elöjön, nemtudom hova tenni
2012. okt. 15. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik , ha több domináns tüsződ is megreped, nekem így volt a második gyereknél, jártunk uh-ra peteérést nézni, csütörtöki nap egy 23mm domináns tüsző és egy 19mm-es , másnap reggel görcs, aznap újra uh-doki mondta a nagyobbik helyén egy összeesett tüsző van, szal az megrepedt, hétfőn ismét uh-akkor mondta, hogy még egy összeesett tüsző van, tehát az valamikor vasárnap vagy hétfő reggel repedhetett meg, a másik helyén meg sárgatest volt, na ebből a terhességből lett a második bébink. Hőmérőztem is, öt napig volt lent a hőm az alaphőm alatt, utána emelkedett.Van olyan is, hogy erőlködik és nem tud megrepedni és addig érzed a fájdalmat amígy be nem következik a tüszőrepi vagy rossz esetben átalakul cisztává vagy csak simán elsorvad és felszívódik, de nem a rosszra gondoljunk:)
2012. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor drukkolok a tüszömnek hogy sikerüljön, ez a második próbálkozós hónapunk, igaz az elsöben nem tudtunk együtt lenni az ovum napján csak a mostaniban, lehet hogy azért érzek most ilyen különleges új érzéseket...
2012. okt. 15. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ovu nem tarthat el több napig. :) De az ovus fájdalom már igen. Ahogy nő a tüsző, feszíthet, ezt lehet érezni, és akár több napig is. Nekem van hogy egy hétig is eltart, persze eleinte csak nagyon enyhén érzem, aztán egyre erősebben, és akkor már megjelenik a tojásfehérjés nyák is. Mikor az elmúlik, a fájdalom is. Tehát azután, hogy feltehetőleg megreped a tüsző, már nem fáj.
2012. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, a tojásfehérjés nyák a megrepedést jelzi? mert azom már 2 napja nincs..
2012. okt. 15. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is több napig tartó ovufájdalmam szokott lenni.
2012. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a megrepedést, de akkortájt szokott jelentkezni. Nekem az is általában 2-3 napon át tart.
2012. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez kicsit biztató, akkor remélem ténlyeg nincs cisztám, szorítsatok...
2012. okt. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!