Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik Clostilbegites kúra...

Hányadik Clostilbegites kúra hozhat babát?

Figyelt kérdés
A harmadik adagon vagyok túl. Normálisnak számít?
2008. máj. 30. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

SZIA, ÉN IS MOST SZEDTEM BE A 3. ADAGOT. ÉS EDDIG SEMMI. REMÉLEM MAJD MOST... :)

DE AMÚGY 3 HÓNAPIG LEHET SZEDNI, MAJD 1 HÓNAP SZÜNET, ÉS MÉG 3 HÓNAPIG SZEDHETED, UTÁNA NINCS ÉRTELME. MEG NEM IS SZABAD.

DE SZERINTEM AZ ELSŐ 3 HÓNAPBA HA NEM SIKERÜL, AKKOR NEM IS FOG CLOSTIVAL...

2008. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt sikeres a closti kúra!Sőt még be is cisztásodtam tőle!:-(
2008. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy év után írta fel az orvos és az első kúra után 3x is pozitív lett a tesztem (ez volt tegnap meg ma). De amíg orvos nem látott addig nem élem bele magam.
2008. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jugi válasza:
Nem akarlak elkeserìteni hisz minden egyènfûggő.èn 3hónapot szedtem vègig mindig nèzte a doki a peteèrèst meg a tüszőrepedèst UH.val minden ok volt ès első honapban semmi màsodik harmadik hónapban vetèlès :( ma megyek a dokihoz tovàbbi konzultàcióra hogy megtalàljuk az okàt hogy mièrt vetèlek el neked sok sikert kìvànok
2013. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jugi válasza:
Elözö vagyok nem nèztem a dàtumot.valoszinü nem aktuàlis
2013. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tényleg nem aktuális már.

Azóta két gyermekem született.

a kérdésem májusi, még abban az évben, augusztusban fogant az első baba.

2013. ápr. 15. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!