Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem, vagy már ne...

Korán teszteltem, vagy már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
December 7-én jött meg utoljára, ráálltunk a babaprojektre decemberben. :) Együtt voltunk 14, 15, 21, 23, 24-én. tegnap óta olyan érzésem van mintha meg akarna jönni, de egy két csepp barnázáson kívül eddig semmi. ma délután csináltam egy x-epil tesztet ami negatív lett :( Igaz még ez volt az első hónap, és nem is volt túl sok alkalom, de teljesen elkeseredtem.Ahogy számoltam pont peteéréskor voltunk együtt. Szerintetek reménykedhetek még???
2013. jan. 3. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem korán teszteltél. Mikor kellene megjönnie?
2013. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még nyugodtan reménykedj! S csak írom, hogy mi csak 1x voltunk együtt egész novemberben úgy, hogy a párom bennem ment el... s nem akkor amikor peteérés van, hanem a mensi utáni 2. napon.. nem számítottam arra, hogy abból bármi lehet.. 9+3 vagyok... :O :)


Ha pontosak a ciklusaid, még várj pár napot, és REGGELI vizeletből tesztelj!!!! Ne délutáni hígból!

2013. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg hétfőn, csak akkor nem értem miért fáj a hasam,mintha meg akarna jönni, a cicim meg egész hónap közepétől nyomásra érzékeny..
2013. jan. 3. 17:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második!!!! Nagyon szerencsés vagy!!! Gratulálok!!! Neked mikor mutatta ki a teszt??
2013. jan. 3. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt már a nemvárt előtt 1héttel a mellem és olyan érzésem volt mintha megjönne. Igaz én nem is foglalkoztam vele mondván hogy úgyis megjön. Nemvárt után 2héttel teszteltem de azt is azért mert megundorodtam a kávétól így derült ki hogy baba lesz :) 26hetes
2013. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos..:) Persze, hogy korán teszteltél..:) Majd 2-4 nap múlva reggeli pisiből..:)Drukkolok...
2013. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie. Mert olyan tünetem volt, amiből már sejtettem: 3 nap alatt csatakra bezsírosodott a hajam... Ilyen az előző terhességemnél fordult elő utoljára... :O Az sajnos missedre végződött, remélem most rendben fog minden menni...


2-es voltam

2013. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem hétfőn reggel tesztelek, ha addig nem jön meg... Remélem nem fog. Valamivel le kell foglalnom magam, mert folyton ez jár a fejemben. Nagyon szeretnénk a babát :)
2013. jan. 3. 19:30
 9/10 anonim válasza:
szurkolok neked!nekem már holnap hogy 8.napja késik de a tesztem negatív lett.mi is nagyon szeretnénk babát mér másféléve próbálkozunk de sajna eredménytelenűl.33as
2013. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem korai volt még.

bár én meg pont hogy úgy jártam, hogy mensi előtt 2nappal teszteltem,halvány pozi lett és még aznap megjött.Pedig hamarabb sosem szokott jönni max késik 1-2napot.azóta vége a mensimnek, biztonság kedvéért csináltam egy tesztet és negatív lett :S

2013. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!