Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy túl korán tesztelt...

Lehet, hogy túl korán teszteltem, már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a PÉ-t követő 14. napon és nega lett a teszt. A hőm ma is 36,9.
2008. jún. 24. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél! Várd meg a következő mensi esedékes napját, és csak utána tesztelj! Nyugi, addig kitartás! :-) Tudom nehéz, én is ebben a cipőben vagyok!
2008. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a múlt hónapban csak barnáztam és nem volt igazi mensim, úgyhogy nincs mihez viszonyítanom. Előtte meg össze-vissza voltak a ciklusaim. 10 hónapja próbálkozunk. Nagyon letörtem reggel, már minden jobb lenne, mint ez a bizonytalanság, annyira szeretnék már egy kisbabát. Nagyon nehéz...már csak a hőm biztat, ami egyenlőre 36,8-nál lejjebb nem ment. Azért köszi a bíztatást, még nem adom fel. Kitartást neked is!
2008. jún. 24. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:

biztos volt peteérésed?

14 nap pont most kéne akkor megjönnie ha 28 napos a ciklusod, várj pár napot.

2008. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos volt PÉ-m nyák, ovu teszt, fájdalom és hőemelkedés is jelezte. A ciklusaim 35-40 naposak, minden hónapban más.
2008. jún. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!