Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszélni szeretnék valakivel!...

Beszélni szeretnék valakivel! Valaki segíteni nekem, meghallgatnátok?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom, hogy hova kellene a kérdést kiírnom, mert mindent tartalmaz. Felnövés, gyerek, család

Ha valaki meghallgatna, esetleg tudna tanácsot adni...én annyira hálás lennék!


2013. jan. 2. 23:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
És miről kéne tanácsot adni?
2013. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miről lenne szó?
2013. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tombolnak bennem az anyai ösztönök, sírni tudnék, amiatt, hogy még nincs kisbabám, de még csak 19 éves vagyok. Főiskolára járok, de úgy érzem ez nem az az út, amin haladnom kellene. Anya akarok lenni. Tudom, hogy furán hangzik, én is próbálom magamban "elnyomni" ezt a dolgot, de egyre nehezebben megy. A párommal még nem beszéltünk erről, hogy belevágunk, de neki sem lenne ellenére, ha hamarosan érkezne a baba. De ugyanakkor a szüleimnek sem akarok csalódást okozni, büszkék a főiskolás kislányukra, és az ő szemükben még mindig kicsi vagyok. Pedig annyira szeretnék anya lenni.
2013. jan. 2. 23:46
 4/18 anonim válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz! Meghallgatlak.
2013. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én egészen más okból vágyok most nagyon-nagyon egy kisbabára. DE igyekszem reálisan gondolkodni. Ha most vállalnám, egy stresszel teli időszak kellős közepébe csöppenne, és a fizikai terhelés, aminek most ki vagyok téve (és leszek még egy rövid ideig) nagyon nem hiányozna neki. Emellett annyira, de annyira szeretném, hogy újra babázhassak (nekem van már gyermekem), hogy minden gondolatomat ez tölti ki. Én is azt érzem, hogy ez a jó irány, hogy újra babát várjak, de türelemmel kell kicsit lennem, még ha nehéz is.

Ne haragudj, ha kusza lett, de remélem, érted a lényeget. Mindennek megvan a maga ideje. De ha tudtok hova menni, el tudjátok tartani magatokat és a babát, szeretitek annyira egymást, hogy már most elkötelezzétek magatokat egymás iránt, akkor hajrá, vágjatok bele. Ha bármelyikkel kapcsolatban kételyetek van, inkább várjatok még egy kicsit (mondjuk legalább az iskola befejezéséig).

2013. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Leginkább anyuék miatt félek. Nekik még csak meg sem fordult a fejükben, hogy nagyszülők legyenek. És biztosan nem készültek még fel arra, hogy a kislányuk családot alapítson.

A baba pedig nagyon jó helyre kerülne. Van egy kis házunk a párommal, dolgozik, el tudnánk tartani magunk.

2013. jan. 2. 23:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha így van, ahogy írod, akkor gondoljátok át a dolgot, és ha a párod is egyetért, vágjatok bele. Az iskolát baba mellett is be tudod fejezni, szóval ez nem lehet kifogás. A szüleid már kicsit keményebb dió. De ez a Te életed, a Te döntéseid.
2013. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek megvan a maga ideje. Most még iskolába jársz, és az életről iszonyatosan kevés tapasztalatod van. Nem hiszem, hogy egy gyereknek olyan anyára van szüksége, aki nem tudja még, hogy mikkel kell megküzdeni, és egy csomó mindent nem élt át. Neked nem a gyerekeddel együtt kellene felnőnöd, hanem erős, biztos lábon álló anyaként kellene mellette lenned.
2013. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as vok.

Tudom, hogy le leszek pontozva az előző miatt, de annyit még had tegyek hozzá, hogy igenis megértem az érzéseidet. De éppen azért, mert alig vagyok idősebb, mint te, tudom, hogy miket beszélek. Nem a kamaszkor, hanem a 20-as évek eleje az, ami óriási változásokat hoz az ember életében. Önbizalom, önismeret, partnerkapcsolat, szülőkkel való viszony mind ilyenkor változik a leginkább. Teret, és időt, meg lehetőséget kell biztosítani arra, hogy az ember kiteljesedjen, és úgy mutassa meg az ő kicsinyének a világot.

2013. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én senkit nem fogok lepontozni!
2013. jan. 3. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!