Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem dec...

Pozitívat teszteltem dec 23-án majd 27-én Terhes lennék?

Figyelt kérdés

picit barnáztam és görcsöltem, ma elmentem orvoshoz UH nem láttak semmit csak meg nagyobbodott méhet 16,5 mm-es méhnyálkahártyát, semmi vérzés és görcsöm sincs jelenleg! A Béta HCG szintem 276,3. Szerintetek lehet ebből még baba?Tüneteim:lázasnak érzem magam,fáradt vagyok,és fáj a cicim..

Hozzátenném nov 10 én volt az utolsó menzeszem ,de elég összevissza a ciklusom...Ráadásul most fogytam 22 kilót!



2013. jan. 2. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én meilőbb vissza mennék vérvételre. Ha 2-3 hetes lennél akkor 23án még nem tesztelhettél volna pozitívat.
2013. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha most mész lehet hogy még nem látnak semmit.3 hetes voltam maikor először mentem és nem látták,5 héten már igen :)

Úgy hogy ha lehet várj vele,csak hogy nehogy csapalódás érjen.

Nekem is mondták tapasztalt anyukák hogy várjak még mert nem látszik majd..de én akkor is mentem és tényleg nem látszódott. De szinte biztos állapotos vagy :) Írj mindenképpen ha biztosan tudod már :)

2013. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos elhalt a terhességem! MA begörcsöltem elkezdtem vérezni és egy kb 15 cm-es valami ki is jött....Voltunk ügyeleten azt mondták spontán vetélés,de jövőhéten még megnéznek,de valószínű nem kell műszeresen befejezni..

2013. jan. 6. 19:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Az eddigi eredményekből sajnos sejthető volt, de azért drukkoltam, hogy csoda történjen.
2013. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2013. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sajnálom,ne keseredj el csak előre fel a fejjel!!!
2013. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!