Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem dec...

Pozitívat teszteltem dec 23-án majd 27-én Terhes lennék?

Figyelt kérdés

picit barnáztam és görcsöltem, ma elmentem orvoshoz UH nem láttak semmit csak meg nagyobbodott méhet 16,5 mm-es méhnyálkahártyát, semmi vérzés és görcsöm sincs jelenleg! A Béta HCG szintem 276,3. Szerintetek lehet ebből még baba?Tüneteim:lázasnak érzem magam,fáradt vagyok,és fáj a cicim..

Hozzátenném nov 10 én volt az utolsó menzeszem ,de elég összevissza a ciklusom...Ráadásul most fogytam 22 kilót!



2013. jan. 2. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a teszted,van képed?Hát elég mahas a hag-d sztem baba van a dologban:)
2013. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy a valószínűsége, hogy terhes vagy. Korán mentél uh-ra, azért nem látták. Mivel össze-vissza szokott megjönni, így azt s lehet tudni, hogy mikor ovuláltál.
2013. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Korán mentél orvoshoz,mikor legközelebb menned kell már többet fognak látni!

Egyébként ha 2 teszt is pozi akkor igen csak nagy a valószínűsége hogy babát vársz.

2013. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szia! Nincs képem ,de erős pozitív mindkettő! Tehát nem nagyítóval és fény felé kellett fordítani :) Teljesen szabályos pozitív mindkettő és két különféle teszttel ..Nagyon jó lenne, ha baba lenne!
2013. jan. 2. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
A HCG elég alacsony ahoz képest, hogy milyen régen pozit teszteltél már. Lehetsz terhes de sajnos ilyen alacsony hcg-vel lehet, hogy elhalt vagy még inkább az, hogy méhen kívüli, mindenképpen menny el 2 nap múlva is hcg vérvételre és egy rendes uh-ra.
2013. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én is arra gondolok,hogy nem maradt meg :( többnek kéne lennie a HCG-nek...
2013. jan. 2. 21:10
 7/16 anonim ***** válasza:
szia nekem nov 18 volt utoljára meg 1hete voltam uh-n 5mm-es volt a petezsákom!
2013. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia kérdező :)

Nekem 2 napja késett amikor teszteltem kettőt és mindkettő pozitív volt utána 1 héten belül orvosnál is jártam és ugyan így nem látott semmit csak megvastagodott méhfalat. Én is aggódtam hogy nem -e méhen kívüli meg stb..de 2 hét múlva már szívhangja is volt :):) Ne aggódj óvd magad és várj egy kicsit.. :) 17 hkm

2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok,egyébként dec 15-én még negatív volt a tesztem,23 -án +,27-én + , január 2-án még nem láttak semmit a hc szint 276,3,Ma vettem megint tesztet.Ma van 01.04 clearblue digitális szerint 2-3 hete történt a fogamzás! Ami elképzelhető mert 9-én együtt voltunk..Annyira szeretném,hogy baba legyen! jövőhét szerdán kell visszamennem,szerencsére se görcs se vérzés nincs! Ha korai vetélés történt volna akkor még meddig kapnék fals pozitívat??
2013. jan. 4. 13:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Halkan de szeretnék gratulálni! :)


Ha lett volna korai vetélés,akkor véreztél volna vagy a mensid jelentkezett volna.Mivel most el 2-3 hetesek vagytok,amire mész már látnak is valamit!


Sok sikert!

34hkm

2013. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!