Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam együtt a páromma...

Tegnap voltam együtt a párommal. Ha ma csinálom meg a terhességi tesztet kimutatja babás vagyok e?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete együtt voltál a pároddal, akkor kimutatja!!!
2008. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Elso baba lesz. Mar en is tukon ulok, de igyekszem nem idegesiteni magam. Szurkal a hasam, neha van egy pici hanyingerem, ami azonnal elmulik, ha eszem 2 db kekszet. Van mellérzékenysèg, de az is idonként elmulik. Szoval tuneteim azért vannak. Ha nagyon nem birsz magaddal, akkor vegyél egy PG/53 mikroszkopot, és mensi elott par nappal kuksizd azt. Nekem a 20. nap ota folyamatosan pafranyokat mutat.
2008. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én már 6 hetes terhes voltam, amikor kimutatta a teszt, addig mindig negatív volt! Ezt is számítsd bele! A teszt a hcg hormont mutatja ki, de az nem mindig egyformán termelődik, van, akinél hosszabb idő kell. Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd, én is így voltam vele, de szerintem most foglald le magadat azzal, hogy szeretkezel a pároddal! Nem tudhatod, mikor sikerül, csak saccolni lehet. Mi úgy csináltuk, hogy minden nap együtt voltunk, volt, hogy többször is. Rögtön elsőre babás lettem! Sok sikert!
2008. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugye nem komoly ez a kérdés????

Vagy tényleg ennyire semennyit nem tudsz a teherbeesésről?


Nézz be ide,olvashatsz róla sok mindent,láthatsz uh-os képeket is hétről hétre:www.babanet.hu


Sok sikert,üdv

2008. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!