Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció furcsa jelemzői,...

A menstruáció furcsa jelemzői, utalhatnak babára?

Figyelt kérdés
5 nap késéssel megjött, de az elsőnap sok barna és erős vérzés, majd 2. naptól a 3.ig csak barnázás volt enyhén, majd a 4.5 napon peddig megint barna vérrel kombinálva enyhén. Nem így szokott megjönni, állandóan 5 napig tart, amiből a 2. napon fúl vérzés, majd széppen lassan lecsökkenő barnázás. Mindig pontosan szokott megjönni, és soha nem tapasztaltam ilyen féle menzeszt. Kicsit nőt az alhassam, de betudom annak, hogy híztam egy picit, viszont néha érzek egy kis szédülést, és napközben muszály meginnom egy kávét mert majd elalszom. Mitől lehet, csak nem baba?
2008. máj. 30. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de nem érdemes találgatni. Én sokat vártam a babámra, minden apró jelet figyeltem és ha valami nem úgy történt mint előző hónapban, azt hittem terhes vagyok. Mindig nagy volt a csalódás! Ha nem jön meg vagy csak "barnázgatást" tapasztalsz, 1-2 hét után csinálj tesztet. Ugyanakkor van ismerősöm, aki 3-4 hónapig rendesen menstruált és közben terhes volt.
2008. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet baba, és ha az, reméljük hogy minden rendben, de lehet hogy sajnos elment. Szerintem menj el dokihoz és nézesd meg magad, hogy van-e ott valaki. Reméljük így lesz :))) Sajnos én 5 hetesen vetéltem el és az is barnázással kezdődött. Kívánom hogy ne így járj! Minden jót kívánok! :)
2008. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A spontán vetélést a nődoki 2 hét elmúltával is meg tudja állapítani, vagy azt már ő nem látja?
2008. máj. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!