Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi utan harom nappal, nem...

Menszi utan harom nappal, nem lehet peteeres ugye?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nemhinném
2008. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de attól is függ, meddig tartott (hány napig) a mensid. Ha mondjuk 5 napig tartott, akkor 3 nappal később, tehát a 8. napon már lehet peteérés.

Annyira egyénfüggő a biológia, h. orvosok szerint is "bármi előfordulhat".

2008. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
többször is lehet egy hónapban. A peetesejtek már születéskor megvannak a lányoknak és várják hogy beérhessenek. Bármikor lehet . A többpetéjü ikrek esetében is több pete érik be!!!
2008. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem.Ezert kerdeztem:Menszi elött harom nappal voltunk együtt, ez volt 13 nappal ezelött.A menszim kesve ugyan de megjött, de nem neveznem menszinek, mert nagyon nagyon keves volt, escsak harom napig tartott.Ket napja szurkal a hasam, a mellem feszül, a mellbimbom faj, es feher pöttyös a közepe, feher ragacsos folyasom van, es faj a fejem.A höm, napokig 36,4 volt,tegnap pedig 36,7,ma reggelre, 36,8.Most nemtudom, hogy ez baba, vagy peteeres.
2008. máj. 30. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor tesztelj, mert ezek igencsak terhességi tünetek... amúgy terhesség első három hónapjában nem ritka ha valakinek megjön.
2008. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szepen a valaszokat, hetvegen feltetlenül tesztelek.
2008. máj. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!