Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok és ha holnap...

Terhes vagyok és ha holnap próbálkozunk, sikerünk lesz? De akkor miért fáj a hasam? A folyásom meg nyúlós.

Figyelt kérdés
Még két hetem van a mensimig.kéthete lefeküdtem a barátommal.A párom szerint nem ment belém,mert éppen h kivette.de én ugy érzem hogy egy picit belém jött.Ma ugy fáj a hasam mintha meg akarna jönni.De viszont ha ma van peteérésem,és ha holnap együtt leszek a barátommal,akkor esélyesebb lesz a baba?
2008. máj. 29. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha akartok babát akkor legyetek 2 naponta együtt, ha nem akkor védekezzetek óvszerrel. 6 kérdéssel lejjebb van egy ugyanilyen kérdés, olvasd el.
2008. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehe, hogy csak én nem értem, de ha terhes vagy, akkor hogy akarsz teherbe esni?
2008. máj. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ezt még nem tudjuk,hogy terhes vagyok e. ezért kéreztem hogy ha ma próbálkoznénk akkor mi lenne.
2008. máj. 30. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért fáj a hasad, mert peteérésed van, ezt megerősíti a nyúlós nyálka. Legyetek ma együtt és holnap, aztán akár kétnaponta, h. tuti lehessen.
2008. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!