Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevált a PG53 mikroszkóp? Ez...

Bevált a PG53 mikroszkóp? Ez a pontos neve? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Tavaly február óta várjuk a babát, hiába. Idén év elején sajnos nem maradt meg a baba, 7 hetes voltam. Azóta megint nem esek teherbe. Most mensizek, tavaly év eleje óta ez a kb. 2.-3. rendes mensim, ami időben megjött. Most kiakarjuk ezt a mikroszkópot próbálni. Hogyan kell? Nektek segített?
2009. aug. 25. 08:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

11.35-ös.

Igen, nekem is az "első" baba lenne, de én kistesónak hívom, mert valahogy mindig az a baba lesz nekem az első, akivel elvetéltem... :(

A lényeg, hogy drukkolok, nekem a ciklus közepe olyan 13-14 nap múlva lesz, de majd jelzek. :)

Az ovuteszt tényleg jó árban van, követni fogom a példádat. :)

Puszi

2009. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én most vagyok a 7. napon. Kb. másfél hét múlva jelzek.
2009. aug. 28. 11:43
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Én már a 18. napon járok. Eddig negatív az ovu tesztem, sajnos :-( Veled mi a helyzet?
2009. szept. 8. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!