Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez? Terhesség vagy peteérés...

Mi ez? Terhesség vagy peteérés? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Egy vagy két hete voltam ugy együtt a párommal,hogy lehet hogy nem tudta időben kivenni,és egy nagyon picit belém jött.(ő szerinte nem jött belém semmi)Ma amikor mentem pisilni,a folyásom nem olyan volt mint szokott.Lógott belőlem,és olyan volt mint a takony.Elnézést hogy igy irom,de nem tudom már szebben kifejezni magam hogy értsétek.Ez a peteérés jele lenne? A mensim kb 2 hét múlva jönne meg.
2008. máj. 29. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg a peteérés jele, de ettőlmég nem kizárt majd a terhesség. akartok babát?
2008. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is itt a pé-d ideje!
2008. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti peteérés. :-) Nekem is ilyen szokott lenni, van hogy 10 centis a cucc. :-)
2008. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
iegen ez peteérés
2008. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
úristen csajok,miket produkál a testetek!!!elképesztő!!!!de legalább ti tudjátok mikor kell akciózni!jó nektek....
2008. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha ez peteérés,miért fáj ugy a hasam mint ha megjönne? és ha most peteérésem van,és holnap együtt leszek a barátommal esélyes a baba? 21vagyok
2008. máj. 29. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem lehetsz, ezért gumival védekezzetek, van várjatok pár napot az együttléttel ha nem akartok babát.

Pé-kor előfordul enyhe szurkálás, legalábbis nálam szokott.

2008. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem nem szúrkál. csak fáj mintha megjönne olyan érzés
2008. máj. 29. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze! Teherbe lehet esni, de nem feltétlenül sikerül mindenkinek elsőre.Csak azt nem értem, hogy most akartok babát, vagy nem. Ha nem, akkor csak felelősséggel szexeljetek, mert rossz következményekkel járhat az eredmény. Ha igen, akkor meg kívánom, hogy sikerüljön. Sok szerencsét.
2008. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!