Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztet hányadik napon...

Ovu tesztet hányadik napon kell kezdeni? Mármint ugy értem 5napig 3szor 1clostit szedek mátol. Nem errős az? 13-napon kell uh-ra menni. Mikor szeszeljűnk?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szia,majd a doki megmondja mikor kell akciózni,mert úgyis megnéz uh.tényleg nem kevés a 3szem naponta,de biztos tudja a doki hogy miért kell ennyit szedned.az a lényeg hogy sikerüljön a bébi!

egyébként,ne "szeszeljetek"hanem szexeljetek!

az italozásból nem lesz baba!/ezt ne vedd sértésnek,viccnek szántam/

sok sikert neked,és minden jót!

2008. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bocsi el irtam.már volt két kurám ez a harmadik.igy tőbb pé-m lesz?minden másnap jo?
2008. máj. 29. 16:31
 3/18 anonim ***** válasza:
tényleg erős napi 3 szem closti. nekem 1 et irt fel a dokim
2008. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
első válaszadó vagyok.az első két kúrán volt peteérésed?én most szedem a második adagot.és megfogadtam hogy a 10.naptól kétnaponta szeretkezünk!mert nekem gyanús hogy a tüszőrepesztő szuri előtt,volt repedésem!ezért nem sikerült!úgyhogy most mindent bele!én a 12.napon megyek uh-ra,ami szerdán lesz.
2008. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?lehet ikreim lesznek tőle?
2008. máj. 29. 16:49
 6/18 A kérdező kommentje:
volt 19mm.az jo?én is 13-napon megyek uh-ra.akkor 9-naptol szexeljűnk minden másnap?
2008. máj. 29. 16:52
 7/18 anonim ***** válasza:
hát ha több tüsződ érik,lehetnek ikreid,de a doki szól ha több is érett.én azt sem bánnám ha ikrek,csak legyen!a kilencedik naptól szerintem jó!te szurit kaptál?
2008. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem nem kaptam még csak a gyogyszereket.te?nem értem miért ilyen nehéz teherbe esni?milyen az inekcio?az pénzbe kerűl?
2008. máj. 29. 17:10
 9/18 anonim ***** válasza:
én kaptam,a 14.napon egy szurit,az 5000ft volt.szerintem most is kapok majd!hát,nem tudom miért ilyen nehéz!!!sokan meg mesélik hogy elsőre sikerül!úgy látszik,valamiért ezt írta nekünk a sors!én már nagyon nehezen viselem!azt hittem az első adag closti segít!hát nem!nagyon remélem most sikerülni fog!
2008. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és hsg vizsgálaton voltál _?mert ha nem jőnn őssze most megyek oda doki mondta.melyik korházba jársz?
2008. máj. 29. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!