Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti mellé szedjek medrolt,...

Closti mellé szedjek medrolt, segíthet teherbe esni?

Figyelt kérdés

sziasztok.

második adag clostit kezdtem tegnap.a doki adott mellé medrol nevezetű gyógyszert!

estleg valaki szedett ilyet,vagy segített teherbe esni?

segítségeteket köszönöm!


2008. máj. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
clostyt szedek én is,vagyis most voltam tul az elsö kurán, de necem norcolutot kell mellé szednem, nem is hallottam még róla.sajna
2008. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ!és sok sikert a továbbiakban!
2008. máj. 29. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A medrol egy nagyon erős hormonhatású készítmény és nem fog segíteni teherbe esni. Sőt!! Én tavaly szeptemberben hagytam abba. Nálam a tüdő nyirokcsomómban találtak kisebb átszövéseket. Nem tudták szőrallergia vagy a stressz okozta-e. De erre kaptam medrolkúrát.Nem is szabad akárhogy szedni. Rendszeres ellenőrzés alatt voltam a szedése alatt és mellé rengeteg gyógyszert kaptam ami csökkenti a medrol mellékhatásait, mint pl: csonterősítő, d-vitamin készítmények, koleszterincsökkentő stb. Mert rengeteg mellékhatása van. Tapasztaltam is. Felvizesedtem, kiszőrösödtem(bár hál isten ez csak minimális volt) romlott a vérképem hullott a hajam. Pedig 2 szemmel kezdtem és már 2 hét múlva csökkentett dózist kaptam. Mikor nőttek a tüneteim abba akartam hagyni. Azt mondta a doki nem lehet hirtelen csak fokozatosan mert az még nagyobb bajt csinál. Egy fél évet szedtem. És azt mondták egy fél évet minimum várjak ki a babával hogy a szer teljesen kiürüljön, mert árthat a babának.

Nem vagyok orvos. Biológus vagyok. De azt mondom nehogy el kezd szedni. Menj el egy másik orvoshoz. Ez a babának nem fog jót tenni sőt. És neked is káros ha nincs indokolt oka a szedésnek. Most vagyok 30 éves de nincs azaz isten hogy mégegyszer beszedjek egy szemet is. Most lassan egy év után rázódott helyre a szervezetem.

Ha gondolod priviben is beszélhetünk.


Üdvözlet

2008. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!