Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja volt pém. Azóta...

3 napja volt pém. Azóta szinte folyamatos a mindjárt megjön érzés. Mitől lehet ez? Nem jók a petefészkeim?

Figyelt kérdés

És a hasmenés is vele mint mielőtt megjönne. Mi lehet a baj? 2 hónapja szintén volt hasonló de akkor annyira hogy majdnem az ügyeleten kötöttem ki. Azt hittem baba. De nem. Azelőtt ilyen nem volt soha. A múlt hónapban sem volt semmilyen tünetem. Azt mondják egyik hónapban az egyik másik hónapban a másik petefészek termel petesejtet. Nekem 10 éve volt ciszta műtétem a jobbon. Ezek a tűnetek a bal petefészkemen vannak és egy hónap kihagyással.

A doki 4 hónapja azt mondta minden oké. Tanácstalan lettem. Tudom a baba még rém korai. És mostanában nem is görcsölök már rajta mint kezdetben inkább csak a menszi előtt kezdek izgulni.


2008. máj. 29. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik orvost és mond neki hogy azt nem fogadod el válasznak hogy minden oké, mert valami van. Lehet felfázás, lehet gyulladás, de lehet petefészeknagyobbodás stb.. Lehet baba is.. Az jobb lenne. de javaslom :Új doki. Miért lenne rém korai???
2008. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!