Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu mikor teszi be a...

A ciklus.hu mikor teszi be a pé időpontját?

Figyelt kérdés
kb 3 napja volt sztem, meg a szurka és a hőleesésből-majd emelkedésből sejtem, hogy akkor volt, de még nem rajzolta be.mikor fogja????
2008. máj. 28. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy mennyi adat van benn. Mert ha még csak egy hónap van bejelölve ciklus kezdetének, akkor vidd be az előző hónapok adatait is.
2008. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól adtad meg az adatokat előző mensik, akkor azonnal kéne mutatnia azthiszem sötétzölde, és sokmindent kell kitölteni., lehet nem írtál be valmit.
2008. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem peldaul csak a pe-tol szamitott 5-ik napon jeloli be.(gondolom azert mert 4 napi magas ho kell ahoz hogy bisztosan pe-rol legyen szo)bar lehet tevedek.
2008. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, akkor várok még 2-3 napot ...előző hónapban nem mértem, de előtte ige.

Elvileg minden adatot beírtam...

Akor várok még türelemmel:)))

2008. máj. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!