Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet akkor,...

Szerintetek mi lehet akkor, ha van 3 pozitiv tesztem, amik idon belul halvanyak, viszont idon tul eros pozik? Nem pont fordítva kéne lennie?

Figyelt kérdés

Sokaknal olvasom, hogy egy halvány pozinál pl. idon tul eltunik a 2. csik. Nőgyógyászhoz jan. elejen megyek.

Nektek volt ilyen?



2012. dec. 17. 21:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha lefotoznam oket, tuti mindenki full pozit irna, de idon belul eleg halvanyak.
2012. dec. 17. 21:35
 2/13 anonim ***** válasza:
a halvány csík is csík
2012. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Időn túl a csík megerősödik, amit időn belül látsz, az a tuti. Időn túlival már nem szabad foglalkozni.

Pld negatív tesztnél is kijön a csík, de csak időn túl.

2012. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
képzeld én is ma így jártam. időn belül egyértelmű pozi lett, aztán időn túl meg erősebbb mint a kontrol csík. de tudod, életemben csináltam már több száz tesztet, és nenm olcsó veterásokat, hanem rendes teszteket és soha nem volt az, hogy ha negatív volt az átment volna poziba SOHA. magyarán ami pozi az pozi, ami nega az nega még időn túl is. terhes vagy, úgy mint én :-) remélem legalábbis :-)
2012. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Pld negatív tesztnél is kijön a csík, de csak időn túl." na hát én még ilyennel nem találkoztam... Hogy lehet a negatívból időn túl 2 csík, ha nincs hcg a vizeletben??? :O
2012. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgy lehet, hogy száradási csíkor látnak sokan időn túl. Én is jártam így nagy örömmel fogadtam, hogy két csíkos lett a tesztem x idő elteltével és aztán rájöttem, hogy időn túl vagyok stb. Bár annak egy kicsit más a szine de sokan nem is figyelik csak a két csíkot.

Ugyan ez lehet a két csíkos tesztnél is, hogy még kell idő még megszárad és a háttér eltűnjön. Akkor szokott a legjobban látszani.

Halvány pozi is pozi, így egy nagyon halk gratuláció megy de igazán hangos majd csak akkor amikor írod, hogy az orvosod is megerősített benne. :)

2012. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ezzel én is így vagyok, van több negatív tesztem, de azok még másnap reggel sem lettek soha kétcsíkosak.

A nőgyógyász szabadságon van jelenleg, pedig már most mennék :) Majd jan. elején megírom, mi a helyzet.

2012. dec. 18. 08:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Ötöske, saját magadat röhögd ki légy oly kedves.

Én is legalább 200 negatív tesztet csináltam, míg végre pozitív lett.


A következő volt:

Időn belül egy csík, kb 15-20 perc múlva már halvány második csík, később meg erős 2. csík.

Minden tesztem ilyen lett.


Pozitív teszt: A pisibe mártástól számított 1,5 mp-en belül kijött mind a két csík.


Na most röhögcsélj.

2012. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van mégegy teszem,időn belul megjelent a masodik csík, majd ismet erősödött időn tul. Szerintetek erdemes ugyanolyan márkájú tesztet venni es azokon nezni 3naponta, hogy erősödik-e a masodik csik?
2012. dec. 19. 10:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem nyugi és lazíts. :)

Ha hasonlítási alapot akarsz akkor minden féleképpen egy ugyan azon tesztet nézz. Mert hiába ugyan olyan érzékenységűek attól még másként reagálnak. Viszont eszembe jutott nálam valami. Amikor december 6-án teszteltem akkor a tesztemnek kellett vagy 3 perc mire megjelent a második csík és 15-20 perc volt mire leolvastattam. Nem lehet, hogy a teszt amit vettél ilyen lassan reagál?

Bocsi ha hülyén fogalmaztam. :)

A halkan gratuláló azóta mint kiderült 5 hetes kismama. :)

2012. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!